Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Представники Козацької Ради у Києві
4 Лис 2014, Вівторок

IMG_2694

Під час осінніх канікул Школа управлінської майстерності продовжилася, тепер уже для діючих членів учнівського самоврядування колегіуму на чолі з кошовим отаманом Богданом Кравченко. Цього разу це була не тільки навчальна, а й відповідальна місія: участь у Всеукраїнському зборі лідерів.

IMG_2642Оксана Кукіна, Роман Горелов, Ліза Бородіна презентували роботу колегіуму щодо підтримки українських військових в зоні АТО, поранених в госпіталях тощо (Проект “Тепло сердець-захиснику вітчизни”), який описано в попередній публікації. А також стали переможцями квесту “Єдина країна”, активними учасниками флеш-мобу “Почни із себе” та учасниками тренінгів та майстер класів для лідерів.

Корисні знання та навички для подальшргр життя і роботи, нові знайомства, фейєрверк емоцій-все це стало здобутком трьох денного перебування в столиці. І хоча були проблеми з опаленням в гуртожитку, відчутне фізичне навантаження – все одно ми з гордістю та приємністю отримували Сертифікати учасників та почесні грамоти.

IMG_2679

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь