Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
“Тепло сердець захиснику держави”
2 Гру 2014, Вівторок

Продовжуємо розповідати про активну роботу колегіантів в наданні допомоги бійцям української армії.

Щоп’ятниці ми зустрічаємось із волонтерами зі Штабу допомоги армії “Наша перемога” і передаємо їм теплі речі, харчі, листи, подарунки, одяг, засоби гігієни, які збираємо протягом тижня для наших бійців, що воюють на Сході України, відстоюючи наше вільне та щасливе мабутнє.

Ви пам’ятаєте  про камуфляжні сітки, які ми робили вересні-жовтні. Вони й досі виконують своє призначення на фронті – захищають життя та техніку сил АТО. Тепер ми сплели та передали білі захисні сітки, та сподіваємось, що енергетика наших сердець збереже з їх допомогою не одне життя.

Нами було підтримано обласний захід «З любов’ю до героя», щодо волонтерського збору подарунків українським військовим.  Наші учні писали листи, робили обереги – янголи життя (українська мотанака), подарунки до Дня святого Миколая.

Козацька Рада колегіуму відгукнулася на заклик Ради старійшин козацтва м.Запоріжжя щодо збору макулатури з метою накопичення грошей на придбання теплої зимової форми воїнам 37-го батальйону територіальної оборони, сформованого у м.Запоріжжі, відправленому у зону АТО в район Донецького аеродрому.  Ця патріотична акція має назву «Зігріємо захисників України», і ми сподіваємсь, що наш вклад у розмірі близько 610 кг допоможе цьому.

Працюємо далі, збір речей продовжується, пишемо листи захисникам України, робимо обереги, готуємо новорічні листівки та подарункио Дня Святого Миколая , збираємо книги та журнали пораненим бійцям в госпіталь.

Разом ми – сила і дух наш незламний!

 IMG_7703 IMG_20141202_131608 IMG_7743 IMG_20141202_131456 IMG_7755 IMG_7749 IMG_7756 IMG_20141202_113113

Педагог-організатор Каменєва Т.В.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь