Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Я ВОЛНОВАХА
15 Січ 2015, Четвер

54223213 січня близько 14.30 в населеному пункті Бугас поблизу Волновахи бойовики ДНР  обстріляли пункт пропуску, внаслідок чого загинули 12 чоловік. Ця страшна трагедія під Волновахою належить до таких подій, які навіть за суворими мірками нинішніх часів відрізняються своєю жорстокістю.

Президент України Петро Порошенко у своєму зверненні наголосив, що «Ці смерті – на совісті об’єднаної деенеровско-еленеровской банди і тих, хто за нею стоїть, з чиїх рук вона годується; хто її озброює, муштрує і надихає на криваві злочини». Він закликав весь світ до солідарності з Україною, а всіх українців- до єдності перед обличчям тієї агресії, яка насувається проти нашої країни.

Сьогодні о 12 годині вся Україна і ми об’єдналися хвилиною мовчання на знак вшанування пам’яті мирних мешканців, які загинули під час обстрілу терористами автобусу поблизу м.Волноваха.

Ми щиро сподіваємось, що на долі нашого народу, молодих хлопців – цвіту роду українського, ніколи більше кровавим слідом не відіб’ється війна, що сльози наших матерів, будуть лише від щастя та ніколи від болі!

Пам’ятаймо цю трагедію і ніколи не забудемо, не пробачимо!

Каменєва Т.В.

IMG_3542    плакат від 9-В    Я волноваха    IMG_3545

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь