Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Запрошуємо вчителів до участі в освітніх конкурсах
28 Січ 2015, Середа

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для учителів

Метою конкурсу є заохочення учителів ЗНЗ у використанні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в своїй повсякденній навчально-виховній роботі.

Учасниками конкурсу є педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів України.

ХІ Всеукраїнський конкурс «Вчитель — новатор»

На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України проводить щорічний конкурс «Вчитель — новатор», мета якого — опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання.

Учасниками конкурсу є педагогічні працівники та закладів освіти будь якої форми власності та студенти педагогічних навчальних закладів, науковці.

Панорама творчих уроків — 2015 «Я — віртуоз у викладанні предмета»

Мета: популяризувати найкращий педагогічний досвід серед освітян України.

Найкращі роботи будуть опубліковані на сторінках профільних предметних видань, а їхні автори — нагороджені дипломами, подяками та подарунками. Цінні подарунки отримають переможці у кожній номінації за 1-ше, 2-ге та 3-тє місця. Решта учасників будуть нагороджені подяками та дипломами.

Конкурс для освітян “Скрайб-презентація”

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь