Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Всеукраїнська літня школа фахової майстерності
17 Сер 2015, Понеділок

0IUerA0FnV0Гутарук Н.В., вчитель англійської мови Січового колегіуму, отримала запрошення від представництва Британської Ради в Україні прийняти участь у Всеукраїнській літній школі фахової майстерності, яка відбулась у червні 2015 року в  с.Драгобрат, пгт. Ясіня, Закарпатської області.

Протягом тижня навчання, викладачі англійської мови із різних куточків України, із навчальних закладів різного рівня акредитації приймали участь у тренінгах різного формату. Серед викладачів та спікерів були: Людмила Кліменко, Олександр Шаленко, Світлана Дроботенко, Тетяна Декшна. Формат занять був вельми різнобарвним, але однаково продуктивним. В контексті теми даного проекту, доволі вдало вписалася пропозиція нашого вчителя Гутарук Н.В. провести квест “The Carpathian Enigma”, з метою дати реальний приклад того, як можна задіяти абсолютно різні предмети, несумісні на перший погляд, зокрема: англійську мову, історію, географію, фольклор, менеджмент та маркетинг, медіакультуру, інформаційні технології, соціологію, культурологію, тощо.

Відповідь на основне питання квесту «Чи можуть машини в ХХІ столітті повністю замінити людину в процесі освіти?» є очевидною, але без сили інтелекту самої людини, без процесу комунікації, без зворотнього зв’язку, без уваги до ключових слів не можна знайти ані правильні відповіді на поставлені запитання квесту, ані спрямувати роботу машин таким чином, щоб вони допомагали в процесі освіти. Вельми різноманітними є і «продукти» даного квесту. Починаючи від звичних письмових робіт (листівка, оголошення, формальний лист), характерних для вивчення різних мов до соціологічного опитування, міні-маркетингового дослідження, відео, мотиваторів, скріншотів та QR кодів. Даний квест тривав тиждень, результати були оголошені на офіційній церемонії закриття літньої школи, призи переможцям та найактивнішим учасникам проекту вручила президент Всеукраїнської організації IATEFL Ukraine Ганна Чуйко.

Призи учасникам вручила президент передставництва IATEFL в Україні Ганна Чуйко.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь