Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Оголошуються конкурси «Час Української культури» та «Моя Батьківщина: місце, де я живу/ місце, яке я люблю»
18 Лис 2015, Середа

Видавництво «MM Publications» підтримує ініціативу Міністерства освіти і науки України про оголошення 2016 року Роком англійської мови, і з метою підвищення рівня професійної кваліфікації вчителів та популяризації англійської мови серед учнів оголошує конкурси для учнів і вчителів.

Оголошуються конкурси «Час Української культури» (Ukrainian Culture Time) та «Моя Батьківщина: місце, де я живу/ місце, яке я люблю» (My motherland: the place where I live / the place I love the most) для вчителів та учнів.

Конкурс для учнів: Моя Батьківщина: місце, де я живу / місце, яке я люблю nриватиме з 1 жовтня 2015 р. до 1 лютого 2016р .

Завдання для учнів полягає в написанні твору  “My motherland: the place where I live / the place I love the most”

Учасники конкурсу будуть розділені та оцінені за трьома віковими категоріями: Молодша школа (1– 4 класи); Середня школа (5 – 8 класи); Старша школа (9– 11 класи).

Переможці конкурсу отримають у подарунок:

  • I місце – 3 екшн-камери
  • II місце – 15 брендових шкільних рюкзаків
  • III місце – 100 книг для читання від видавництва MM Publications.

Конкурс для учителів англійської мови: “Ukrainian Culture Time”. Тематика завдань має бути пов’язана з українською культурою, географією, літературою або спортом. Для участі в конкурсі учасникам необхідно скласти три креативні завдання для проведення лінгвокраїнознавчого заняття з англійської мови на тему “Ukrainian Culture Time”.

Детальніше

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь