Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
День Гідності
3 Гру 2015, Четвер

IMG_20151119_16143921 листопада 2015 року у «Запорізькому Січовому колегіумі» відзначався День Гідності та Свободи. З 9.00 до 14.00 на шкільному радіо під час перерв лунали патріотичні пісні, демонструвалися ролики з історії України, в яких відображується боротьба українського народу за свободу, а також діяла «жива газета» на тему: Що для мене є гідність?

Найбільш запам’яталася  колегіантам  поетична кав’ярня «Народ мій є, народ мій завжди буде!», яку організували вихованці гуртка «Слово» під керівництвом Коваленко Світлани Григорівни.

На вечIMG_20151119_162216ір були запрошені педагоги та учні старших класів. Молодь читала вірші українських поетів, присвячені батьківщині та невмирущим народним цінностям. Родзинкою вечора сала участь Миколи Білика, вже достатньо відомого співака, лідера групи «Все поруч”,
випускника колегіуму, викладача ЗНУ, який має надзвичайно поетичну душу, чудово знається на літературі. Микола Володимирович читав вірші та виконав одну із своїх останніх композицій «Пінгвіни».

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь