Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Сьогодні у світі відзначають День безпечного інтернету
9 Лют 2016, Вівторок

1111Готовий стати легендою Інтернету?

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ: Хвиля безпечного Інтернету – 2016 розпочнеться о 9.00.

Акція проходить з ініціативи Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України за підтримки Української антивірусної компанії «Zillya! Антивірус»http://zillya.ua/, Інтернет-проекту «Про Інтернет» http://www.prointernet.in.ua/ та Науково-методичного проекту «Якість освіти»http://yakistosviti.com.ua/.
Акція проводиться з метою зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету.

Запрошуємо учні пройти навчальну гру на сайті http://www.prointernet.in.ua/, по закінченню якої кожен з учасників отримує сертифікат, який засвідчує, що учень став обізнаним фахівцем з Інтернет-безпеки. Акція  буде проведено у декілька  “хвиль”, початок  1-2 “хвилі” у колегіумі – 9.00, розпочинають учні 8А класу.

Перший учень з кожної «хвилі», який найшвидше впорався із завданнями гри, має за допомогою учителя роздрукувати сертифікат на папері або зберегти його у PDF форматі,
зробити власне креативне фото-«селфі» з сертифікатом та розмістити  його у події в соцмережі Facebook –http://bit.ly/WaveOfSafeInternet2016, як коментар до свого поста – повідомлення.

П’ять учасників Акції, чиє фото отримає найбільшу кількість «вподобань» протягом однієї доби до 12.00 10 лютого 2016 року, отримають заохочувальні призи від Української антивірусної компанії Zillya! Антивірус http://zillya.ua/, Інтернет-проекту «Про Інтернет»  та Науково-методичного проекту «Якість освіти».
Оголошення результатів відбудеться 12 лютого 2016 року шляхом публікації результатів на веб-сторінці Інституту модернізації змісту освіти (http://www.imzo.gov.ua/) та Facebook – сторінці Відділу неформальної та інформальної освіти дітей ІМЗО МОН України (https://www.facebook.com/NonFormalChildEducation/).

 

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь