Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Долучайтеся до школи майбутнього!
31 Жов 2016, Понеділок

slide-0-e146243076341710minschool – це революційна ідея, яка вірить, що успіх кожного учня – залежить від нього самого. 10minschool  це розумний вклад у Ваше навчання зараз та успішну кар’єру згодом, це можливість контролювати Ваш час та розумове навантаження.

Підписка на веб-сайті дає Вам право на необмежений доступ до відео-конференцій, онлайн-занять та бібліотеки, яка містить більше 1000 тем шкільної навчальної програми. 10minschool  – це інтерактивна освіта у зручному форматі.

Кожне відео триває близько 10 хв. Усього за 10 хв – в машині, по дорозі в школу чи університет – ви зможете підготуватись до уроку, контрольної чи ЗНО, вивчити новий матеріал.

10minschool – це новітня соціальна система. Додавайте друзів, спілкуйтесь з викладачами, структуруйте матеріал за власним бажанням. Всі заняття проводять кваліфіковані вчителі по програмі, схваленій Міністерством освіти України.

10minschool – доступна скрізь та в усіх форматах.  Ваш смартфон чи планшет стане незамінним інструментом для вашого успіху.

Детальніша інформація за посиланням  http://www.10minschool.ua/

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь