Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Спортивні перемоги колегіантів
31 Жов 2016, Понеділок

Осінні канікули стали результативними не лише для учасників творчих студій школи, перемогами відзначилися і спортсмени-колегіанти. Зокрема, учениця 11-А класу  Юлія Данілова виборола дві перемоги у змаганнях з карате:

ІІ місце – Чемпіонат області у категорії “Дівчата, 16-17 р., -59 кг” (м. Дніпро);

ІІІ місце – Відкритий кубок Запорізької області у категорії “Дівчата, 16-17 р., -59 кг”.

Крім того, медаллю відзначився і учень 8-А класу Антон Дегтярьов, який  28 жовтня 2016 року взяв участь та посів ІІ місце (категорія “Куміте”, хлопці, -55 кг) у Всеукраїнському турнірі по джиу-джитсу.

Вітаємо та бажаємо здобуття майбутніх спортивних висот!