Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
День Гідності та Свободи
21 Лис 2016, Понеділок

1447839190_123Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, що стала Революцією Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.
21 листопада – це той день, коли на майдані Незалежності у Києві почали збиратися учасники невеликого мітингу, що згодом об’єднав понад 100 тисяч учасників з усіх областей України, прихильників євроінтеграції.
Указом Президента Петра Порошенка від 2014 року цей день проголошено Державним святом. Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Сьогодні, на цьому колі, ми розпочинаємо тиждень заходів, присвячений подіям на Майдані. Одягнувши сьогодні вишиванки, ми показуємо свою духовну єдність з усією країною.

 Дорожня картаПроведення Дня Гідності та Свободи

 1. Вівторок: флешмоб у Світлиці «Спогади про Майдани». Залиште власні думки про вчинки людей, які вийшли на перший і другий Майдани. (бали за активність і доречність від 10-50)

2. Середа: оздоблення класних кімнат прапорами України та ЄС, або (та) плакати на тему. (бали за якість та кількість від 20-60)

3. Четвер: виконання спеціальних замовлень:

Що? Скільки? Вартість? Хто?
Газета на синій стенд (А1) про «Помаранчеву революцію» 1 шт 50 балів 1.
Газета на синій стенд (А1) про «Майдан» 1 шт 50 балів 1.
Інформаційний бюлетень (А2) 2 шт 40 балів

1.

2.

Інфографіка «Причини/наслідки Майдану»

 

2 шт. 100 балів

1.

2.

 

4. П’ятниця : Козацьке Коло (вихід у вишиванках та з прапорами)

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь