Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Колегіанти на прем’єрі фільму “Жива”
20 Січ 2017, П’ятниця

У вівторок, 17-го січня 2017 року, учні 10-11 класів відвідали прем’єрний показ українського кінофільму «Жива» в кінотеатрі  ім. Довженко, а також мали змогу поспілкуватися з виконавицею головної ролі Ольгою Комановською, для якої фільм став кінодебютом, та організаторами показу фільму у Запоріжжі.

За основу сюжету фільму були взяті реальні історичні події, що трапилися з українкою Анною Попович у 1950-х роках, але з незначним домислом, заради підсилення художнього ефекту.  Кінострічка справила неймовірне враження як на учнів, так і на вчителів.

Історія, яку майстерно зміг подати режисер фільму Тарас Химич, зачепила за душу кожного глядача, викликавши справжній катарсис.  Фільм дав учням змогу відчути біль нашого народу, іншими очима поглянути на історичні події, що відбувалися в 50-х роках ХХ-го століття, одночасно викликаючи почуття туги та гордості.

Це справді сильний фільм і він, безперечно, торкнувся сердець всіх колегіантів.

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь