Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Результати заочного оцінювання робіт з англійської мови МАН
17 Лют 2017, П’ятниця

            Оцінювання захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2016-2017 н. р.

                               Секція: англійська мова

№ п\п ПІБ автора роботи Клас Район Навчальний заклад Бал за роботу
1 Нагула Маргарита Ігорівна 11 Запорізький Кушугумський НВК гімназія “Інтелект” 7
2 Горішна Владлена Олегівна 10 Вільнянський Матвіївський ЗНВК «Всесвіт», 8
3 Михайлова Валерія Вячеславівна 10 Олександрівський ЗГ№11, 14
4 Лебедєва Ангеліна Денисівна 10 Олександрівський ЗГ№11, 14
5 Шапко Інна Олексіївна 9 Олександрівський ЗГ№11, 24
6 Павленко Дар’я Михайлівна 9 Олександрівський ЗГ№11, 26
7 Кононова Вікторія Валентинівна 11 Олександрівський ЗГ № 2 26
8 Березіна Анастасія Олександрівна 10 Вознесенівський гімназія №25 12
9 Яцун Дар’я Миколаївна 10 Енергодар ЕМАН, ЕНВК №1 27
10 Катєліна Марія Русланівна 9 Енергодар ЕМАН, ЕНВК №5 7
11 Нєкрасова Анастасія Сергіївна 11 Енергодар ЕМАН, ЕНВК №1 17
12 Іщенко Іван Олексійович 11 Гуляйпільський Гуляйпільський колегіум «Лідер» 22
13 Лебеденко Олексій Дмитрович 10 Шевченківського Запорізького ліцею № 34 28
14 Денисенко Валерія Геннадіївна 9 Шевченківського ЗГ № 93, 27
15 Ясьмо Ольга Володимирівна 9 Шевченківського ЗГ № 93, 17
16 Недєляєва Дар’я Сергіївна 9 Шевченківського ЗГ № 93, 28
17 Осадча Вікторія Володимирівна 10 Шевченківського ЗГ № 93, 26
18 Калитенко Марина Олександрівна 10 Заводський ЗНВК № 67 22
19 Пархоменко Андрій Костянтинович 9 Заводський ЗНВК № 67 20
20 Епанова Вероніка Юріївна 10 Заводський ЗНВК № 67 19
21 Васильєва Катерина Сергіївна 10 Обл УОН Січовий колегіум 27
22 Павленко Даря Владиславівна 10 Обл УОН Січовий колегіум 28
23 Передерій Кирило Андрійович 9 Мелітополь Г № 5 23
24 Фурсова Катерина Сергіївна 10 Мелітополь НВК № 16, 25
25 Пилипенко Єлизавета Олександрівна 11 Мелітополь Г № 19 17
26 Хасай Лідія Дмитрівна 10 Мелітополь ЗОШ № 4, 27
27 Фібрук Руслан Сергійович, 10 Мелітополь Г № 10 5
28 Стрельніченко Анастасія Олегівна, 9 Мелітополь Г № 19 16
29 Львова Альона Сергіївна, 10 Мелітополь НВК № 16, 23
30 Піскарьова Євгенія Дмитрівна 10 Мелітополь НВК № 16 9
31 Охріменко Артем
Вікторович
10 Мелітополь НВК № 16 22
32 Чернова Анастасія Євгенівна 11 Мелітопольський Костянтинівське районне навчально-виховне об¢єднання «Гімназія – Мала академія наук №1 «Таврія» 24
33 Хайленко Олена  Вікторівна 10 Хортицький ЗСШ № 40, 19
34 Савеленко Анастасія Сергіївна, 10 Хортицький ЗСШ № 40, 20
35 Кайдаш Наталія Олегівна 9 Вознесенівський ЗЛ «Логос 28
36 Карпенко Максим Дмитрович 11 Вознесенівський ЗГ «Контакт 25
37 Боркун Дар’я Сергіївна, 10 Вознесенівський класичний ліцей 17
38 Лазарок Єгор Анатолійович 10 Вознесенівський Гімназія № 71 28
39 Соляник Яна Євгеніївна 10 Вознесенівський Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 72 25
40 Дмитрієва Вероніка Юріївна, 9 Вознесенівський Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 72 19
41 Кіріченко Анастасія Станіславівна 11 Дніпровський ЗГ № 31 24
42 Кузьменко Ганна Олексіївна 10 Дніпровський ЗГ № 31 25
43 Данильченко Андрій Миколайович 10 Дніпровський ЗГ № 31 9
44 Зубар Владислав Олегович 9 Дніпровський ЗГ № 31 20,5
45 Стоєв Владислав Олегович 11 Дніпровський ЗГ № 31 24
46 Резнік Єлізавета Дмитрович 9 Дніпровський ЗГ № 31 10
47 Хан Мар’ям Манзурівна 9 Приморський КЗ «СШ ЗНЗ № 1 І-Ш ст. м.Приморська ПВОПК» 17
48

Болтєнков Іван Володимирович

 

9

Комунарський

 

Запорізька гімназія №8

 

22
49

Бабенко Карина Артурівна,

 

10

Комунарський

 

ЗЗОШ № 103,

 

27
50

Самура Анастасія Олексіївна

 

11

Пологівський

 

гімназія “Основа”

 

26
51

Мороко Микола Сергійович

 

11

Пологівський

 

гімназія “Основа”

 

18
52 Притула Анна Валеріївна 11

Комунарський

 

ЗОШ № 84 22
53 Маланіна Ксенія Володимирівна 10 Оріхівський Оріхівська гімназія №1 «Сузір’я 22
54 Носенко Анна Володимирівна 9 Оріхівський Оріхівська гімназія №1 «Сузір’я 9
55 Черник Аліна Едуардівна 8 Якимівський НВК «Якимівська гімназія» 18
56 Овсянников Максим    Сергійович 8 Якимівський НВК «Якимівська гімназія» 16
57 Коноваленко Діана Олегівна 9 Обл. УОН Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат «Творчість» 27
58 Кулина Анастасія Петрівна 11 К-Дніпровський Гімназія «Скіфія» 19
59 Чиньонна Тетяна Ігорівна 10 Бердянськ СШОЗ №16 19
60 Трифонова Єва Миколаївна 10 Бердянськ ЗОШ №20 15
61 Крать Станіслава Романівна 11 Бердянськ ЗОШ №4 23
62 Гетманенко Катерина Віталіївна 9 Бердянськ Гімназія «Сузір’я» 26
63 Вареник Вадим Олександрович 11 Бердянськ СЗОШ №16 12
64 Плещицер Агнеса Олексіївна 10 Бердянськ Гімназія «Сузір’я» 21
65 Лисунець Ангеліна Романівна 11 Бердянськ Муніципальний ліцей 27
66 Якимець Даря Олександрівна 10 Бердянськ Муніципальний ліцей 24

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь