Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Calendays
17 Бер 2017, П’ятниця

Якісні та цікаві проекти завжди мають подвійну користь: продуктивним є як сам процес отримання інформації так і безпосередній результат. Минулого року “Січовий колегіум” долучився до спільноти І-твіннерів, діяльність яких спрямована на міжнародну співпрацю та реалізацію різноманітних учнівських проектів.

Першим проектом є сумісна робота із учнями Греції, Словакії, Бельгії під назвою Calendays. Проект розрахований на 1 рік роботи, проте активна діяльність учасників проекту дала змогу отримати високу нагороду ще навіть до завершення визначеного терміну. Це – Європейський знак якості, а саме відзнака, що засвідчує якість та успішність проекту на рівні всієї Європи. Наявність відзнаки свідчить про те, що діяльність в eTwinning є високопрофесійною, учасники вміють працювати максимально якісно й креативно, ефективно співпрацюючи з партнерами.

Переможці European Quality Label зможуть взяти участь в конкурсі на отримання нагороди European Prize. Вітаємо учнів 10-х класів та їх наставницю, учительку англійської мови Наталію Гутарук, із таким чудовим початком роботи на порталі E-Twinning!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь