Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
25 Тра 2017, Четвер
Кінець навчального року – час підводити підсумки та оприлюднювати результати кропіткої праці учнів та педагогів.
Цього року колегіанти брали участь у найрізноманітніших конкурсах, олімпіадах, семінарах, фестивалях, писали наукові роботи та вражали своїми талантами.
Майбутнє України – в руках цих дітей, а в «Січовому колегіумі» ми намагаємося дати для цього міцне підґрунтя!
 
Обласний етап МАН 
Анастасія Ратєєва, 10-А, І місце Історія Укріїни, учасниця ІІІ-го етапу (м.Київ), вчителька Лукашенко М.П.
Катерина Васильєва ,10-В, І місце англійська мова, вчителька Гутарук Н.В.
Дар`я Павленко, 10-В, ІІ місце англійська мова, вчителька Гутаурк Н.В.
Олександра Волошина, 10-Б, ІІ місце українська мова, вчителька Тищенко Н.М.
Олексій Сафронюк, 8-В, ІІ місце математика, вчителька Доренська Н.А.
Оксана Ляшенко, 10-Б, ІІІ місце зарубіжна література, вчителька Осьмякова Ю.В.
 
Обласний етап предметних олімпіад
 
Юхим Лобода, 7-А, ІІІ місце математика, вчителька Кулабухова О.І.
Вероніка Реймер, 8-Б, ІІІ місце історія України, вчителька Марцих С.В.
Таїсія Зінов`єва, 8-В, ІІІ місце українська мова, вчителька Пєткова О.В.
Таїсія Зінов`єва, 8-В, ІІІ місце математика, вчителька Акініна Т.Б.
Максим Коротенко, 9-А, ІІІ місце історія України, вчителька Єршова В.О.
Сергій Івахненко, 9-А, ІІІ місце правознавство, вчителька Марцих С.В.
Маргарита Давидюк, 9-А, ІІІ місце правознавство, вчителька Марцих С.В.
Анастасія Ратєєва, 10-А, ІІІ місце історія України, вчителька Лукашенко М.П.
Анастасія Ратєєва, 10-А, ІІІ місце правознавство, вчителька Лукашенко М.П.
Аліна Мацюк, 10-Б, ІІІ місце англійська мова, вчителька Гутарук Н.В.
Марк Шкрябін, 10-В, ІІІ астрономія, вчителька Доренська Н.А.
Максим Дорошенко, 11-А, ІІІ історія України, вчителька Лукашенко М.П.
Марія Тюха, 11-Б, ІІІ місце, правознавство, вчителька Лукашенко М.П.
Анастасія Подлєсна, 11-Б, ІІІ місце українська мова, вчителька Славич В.Я.
Сабіна Асадова, 11-Б, ІІІ місце, українська мова, вчителька Славич В.Я.
Аліна Беліменко, 11-В, ІІІ місце екологія, вчителька Бережна О.М.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь