Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Інформація про ЗНО 2016-2017 навч. рік.

Щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році

Міністерством освіти і науки України оприлюднено наказ МОН України від 31.08.2016 № 1055 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Графік проведення ЗНО 2017 рокуОсоби, які зареєструються для проходження ЗНО,  матимуть можливість скласти тести з таких предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, російської мови, французької мови. Кожен учасник ЗНО матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Для всіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за підсумками державної підсумкової атестації, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Також як результати ДПА зараховуватимуться результати складання тестів із математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).

У 2017 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, іспанської, німецької, французької, та англійської мови і математики відбудеться у травні. ЗНО з інших предметів відбудеться з 2 червня по 16 червня 2017 року.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року:

Календар ЗНО
з 06 лютого до 17 березня Реєстрація для участі в ЗНО
Основна сесія
23 травня українська мова і література
25 травня іспанська мова
25 травня німецька мова
25 травня французька мова
29 травня англійська мова
31 травня математика
2 червня історія України
6 червня російська мова
8 червня біологія
12 червня географія
14 червня фізика
16 червня хімія
Оголошення результатів ЗНО
до 15 червня з української мови і літератури, іноземних мов та математики
до 19 червня з історії України, російської мови, біології
до 23 червня з географії, фізики, хімії

Визначення результатів ЗНО

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України відбудеться не пізніше 19 червня 2017 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики та історії України розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Пробне тестування

Регіональні центри оцінювання якості освіти 31 січня завершать реєстрацію осіб, які бажають пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році.

Зазначимо, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень є добровільним тестуванням осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів і виявили бажання ознайомитися із процедурами проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Головною метою проведення пробного ЗНО є надання учасникам можливості ознайомлення з процедурою проведення тестування, що максимально наближена до основної сесії, попрацювати з тестовими зошитами та бланками відповідей, оцінити свій рівень знань за допомогою отриманих бланків із правильними відповідями, а також отримати навички ефективного використання часу на тестуванні.

 

Дата проведення Предмет тестування*
01.04.2017 (субота) українська мова і література
08.04.2017 (субота) біологія, географія, історія України, математика, фізика, хімія, російська мова, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова
*Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно, тому неможливо бути присутнім в один і той же час на декількох тестуваннях.

ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE ТЕСТУВАННЯ підготовка до ЗНО-2016

Пробне тестування 

Пробне тестування

Тестування он-лайн

Тести ЗНО

Апеляція результатів ЗНО у 2017 році

Відповідно до Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2015 року № 300, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31 березня 2015 року за № 359/26804, результат зовнішнього оцінювання є предметом апеляції.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату зовнішнього оцінювання з певного предмета учасник зовнішнього оцінювання може подати апеляційну заяву в письмовій формі на ім’я директора Українського центру.

Зразок заяви розміщено тут.

Прийом апеляційних заяв відбувається протягом п’яти календарних днів із дня офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання за підсумком зовнішнього оцінювання з певного предмета. У разі подання апеляційної заяви за допомогою поштового зв’язку дата подання визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті.

Апеляційні заяви радимо надсилати рекомендованим листом за адресою: 04053, м. Київ, вул. Юрія Коцюбинського, 5 (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»).

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів здійснюється апеляційною комісією Українського центру оцінювання якості освіти протягом п’ятнадцяти днів з урахуванням дня їх надходження. Апеляційні заяви, подані пізніше встановленого строку, не розглядаються. Під час розгляду апеляційної заяви до уваги не беруться записи, зроблені учасником зовнішнього оцінювання в зошиті із завданнями сертифікаційної роботи.

Інформація про дату, час і місце проведення засідання апеляційної комісії розміщується на інформаційній сторінці учасника зовнішнього оцінювання, створеній на офіційному веб-сайті Українського центру.

Учасники зовнішнього оцінювання, апеляційні заяви яких винесені на розгляд, та (або) їх представники можуть бути присутні на засіданні апеляційної комісії. Заявник може відкликати апеляційну заяву до початку її розгляду на засіданні апеляційної комісії. У такому випадку розгляд заяви припиняється.

У ході розгляду апеляційних заяв здійснюються технічна та предметна перевірки. Технічна перевірка виконання завдань сертифікаційної роботи проводиться з метою встановлення правильності визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання під час автоматизованої комп᾿ютерної обробки. Предметна перевірка виконання завдань сертифікаційної роботи передбачає встановлення об᾿єктивності оцінювання відкритих завдань сертифікаційної роботи шляхом проведення повторного оцінювання завдань.

Апеляційна комісія за наслідками розгляду апеляційних заяв приймає на відкритому засіданні одне з таких рішень:
– відмовити в задоволенні апеляційної заяви (результат не змінюється);
– задовольнити апеляційну заяву (відновлення результату, якщо його було анульовано; підвищення або зниження результату).
Інформація про прийняте апеляційною комісією рішення розміщується на інформаційній сторінці протягом наступного робочого дня після прийняття рішення, але не пізніше трьох робочих днів із дня прийняття рішення.

Причинами відмови в задоволенні апеляційної заяви є:

  • відсутність помилок під час здійснення автоматизованої комп’ютерної обробки бланків відповідей та їх персоналізації;
  • підтвердження об’єктивності оцінювання відкритих завдань сертифікаційної роботи;
  • підтвердження рішення про анулювання результатів зовнішнього оцінювання.

У разі задоволення апеляційної заяви приймається одне з таких рішень:

  • про відновлення результату зовнішнього оцінювання, якщо його було анульовано;
  • про зміну кількості балів, отриманих учасником зовнішнього оцінювання із певного предмета (збільшення або зменшення кількості балів).

Після прийняття апеляційною комісією відповідного рішення не пізніше ніж через три дні заявнику за адресою, зазначеною ним під час реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні, надсилається картка учасника зовнішнього незалежного оцінювання (із результатами зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, установленими апеляційною комісією), у якій зазначено рішення апеляційної комісії у вигляді витягу з протоколу. Крім того учасник отримує копії бланків відповідей, що були виготовлені до початку їх перевірки.

Інформація про прийняте апеляційною комісією рішення розміщується на інформаційній сторінці учасника зовнішнього оцінювання, створеній на офіційному веб-сайті Українського центру, протягом наступного робочого дня після прийняття рішення, але не пізніше трьох робочих днів із дня прийняття рішення.

 

(джерела – https://vintest.org.ua/http://www.osvita.org.ua)

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО)

Поштова адреса: 49083, м. Дніпропетровськ, вул. Новоселівська, 27;
Телефони:
(056)790-24-99, (056)790-24-97 (факс)
e-mail: 
rc.dnepr@testportal.com.ua;
Сайт: 
www.dneprtest.dp.ua

Дніпропетровський РЦОЯО відповідає за проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в таких регіонах:
Дніпропетровська область;
Запорізька область.

Цікаві посилання:

Зарєструватися на ЗНО-2017 можна тут

Сайт Дніпропетровського РЦОЯО

”Фільм-пам′ятка для учасників зовнішнього незалежного оцінювання.”(14.0 Mb)

ЗНО з математики: особливості тесту 2017 року

ЗНО з історії України: особливості тесту 2017 року

ЗНО з географії: особливості тесту 2017 року