Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Участь у олімпіадах, конкурсах, МАН

2009-2010 н.р.

Олімпіади:

Шкільна олімпіада з програмування:  Китманов Є, 8-В – 1 місце; Капля Д, 8-В – 2 місце.

Районна з програмування – Китманов Є, 8-В – 5 місце, Капля Д. – 6 місце.

Шкільна олімпіада з веб-дизайну: Дорошенко Л, 10-Б – 1 місце, Гослинська О., 10в – 2 місце,  Стрельникова, 9-Б– 3 місце.

Районна олімпіада з веб-дизайну : Дорошенко Л, 10-Б, Гослинська О., 10в,  Стрельникова, 9-Б – 2 місце.

МАН: “Створення модуля математичного розширення Системи Турбо Паскаль” – Марченко К., 9 в кл. – 5 місце.

Конкурси:

Конкурс Samsung есе на тему “Роль информационных технологий в моей жизни” –  Тяпкин С., 9 в кл.

Конкурс школьных логотипов  – Бурчак О. 8 кл.

2010-2011 н.р.

Олімпіади:

Шкільна олімпіада з ІТ-технологій:  Китманов Є, 9-В – 1 місце; Капля Д, 9-В: шкільна олімпіада з програмування – 2 місце.

Районна з програмування – Китманов Є, 9-В – 3 місце;

Китманов Є, 9-В – призер 1ой Международной дистанционной олимпиады по программированию.

Шкільна олімпіада з веб-дизайну: Дорошенко Л, 11-Б – 1 місце, Лаврушко О., 9-Б – 2 місце,  Рожко В, Хачатрян М., 9-Б– 3 місце.

Районна олімпіада з веб-дизайну : Лаврушко О., 9-Б  – 1 місце, Рожко В, Хачатрян М., 9-Б – 4 місце.

Обласна з веб-дизайну:  Рожко В, Хачатрян М., 9-Б, Безпалько В.

Конкурси:

Левченко М, 7-А: Конкурс творчих робіт ЗНУ у галузі інформатики та математики, «Обзор и сравнительный анализ форматов хранения графики».

Безпалько В, 8-В: 9 відкритий  конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної анімації, номінація – Наповнення контентом, робота «Астрономический справочник» (http://cosmos.hostpo.net).

Сироватка А., 8-В: Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Моя батьківщина» – номінація «Комп’ютерний дизайн».

Марковец А., 7-А: Samsung назустріч знанням 2011 – есе на тему «Роль комп’ютера у розкритті творчих здібностей учнів» та проект вчителя.

Безпалько В., 8-В: Національний проект «Відкритий світ». Логотип та талісман на тему «Моє бачення сучасної системи освіти»

2011-2012 н.р.

Шкільна олімпіада з ІТ-технологій: Гладко В. 11-В – 1 місце, Хачатрян М. 10-Б –  2 місце, Колісник П. 10-Б –  2 місце, Безпалько В. 9-В – 1 місце.

Районна олімпіада з ІТ-технологій: Хачатрян М. – 2 місце.

Районна олімпіада з програмування: Китманов Є. 10-В 31.1 бал – запрошений на заочний обласний етап;  Капля Д. 10-В 23.6 бала;  Безпалько В. 9-В 3.5 бала.

МАН: Китманов Є. «Розрахунок та аналіз динамічної психоматриці людини».  –9 місце.

Конкурси:

Конкурс-есее від Інтер-Школи «Сон в зимову ніч»:  Фєтищева П. 8-В.

10 міжнародний конкурс з веб-дизайну (Вінницький Інститут післядипломної освіти):  Фєтищева П. нагороджена сертифікатом та подарунком.

2 обласний конкурс творчих робіт з інформатики та математики ЗНУ:

Хачатрян М. 10-Б  «Кремлівська дієта» – 3 місце, грамота.

Безпалько В. 9-В  «Заробіток підлітків в інтернеті» – 3 місце, грамота.

Тяпкін С. 11-В  «Астрономічний довідник» – сертифікат учасника.

Фєтищева П. 8-В  «Довідник відеоформатиів» – сертифікат учасника.

2012-2013 н.р.

Прізвище, клас

Тема Конкурс

Результат

Хачатрян М.,  11 Олімпіада Районна олімпіада з ІТ-технологій 2 місце
Колісник П.,  11 Олімпіада Районна олімпіада з ІТ-технологій 2 місце
Китманов Є.,  11 Олімпіада Районна олімпіада з програмування 1 місце
Третяк І.,  10 Олімпіада Районна олімпіада з програмування 2 місце
Олійник О.,  10 Олімпіада Районна олімпіада з програмування 2 місце
Димитров Б.,  8 Олімпіада Районна олімпіада з програмування 3 місце
Китманов Є.,  11 Олімпіада Обласна олімпіада з програмування заочний тур 1 місце
Олійник О.,  10 Олімпіада Обласна олімпіада з програмування заочний тур 2 місце
Третяк І.,  10 Олімпіада Обласна олімпіада з програмування заочний тур 3 місце
Димитров Б.,  8 Олімпіада Обласна олімпіада з програмування заочний тур 3 місце
20 учнів Бобер Міжнародний конкурс комп’ютерної грамотності «Бобер»

Відмінно 4

Добре 9

Задовільно 4

Фетіщева П 9 Назустріч знанням Конкурс есе від компанії Samsung  
Щербина А 10 Назустріч знанням Конкурс есе від компанії Samsung  
Чудинов Г.,  8 Конкурс 11 міжнародний конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, номінація GIF-анімація  
Олійник О.,  10 Маршрутизатор Бліц конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, номінація найкраща програмна реалізація  
Фетіщева П.,  9 Конкурс Бліц конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, номінація 2D-растрова графіка  
Димитров Б.,  8 Золотий байт Комп’ютерна академія шаг, конкурс «Золотий байт», номінація «Юний джедай» 1 місце
Чудинов Г.,  8 Золотий байт Комп’ютерна академія шаг, конкурс «Золотий байт», номінація «Юний джедай»  
Макара Є.,  8 Золотий байт Комп’ютерна академія шаг, конкурс «Золотий байт», номінація «Юний джедай»  
Головань Е.,  8 Золотий байт Комп’ютерна академія шаг, конкурс «Золотий байт», номінація «Юний джедай»  
Шабалін С.,  7 Золотий байт Комп’ютерна академія шаг, конкурс «Золотий байт», номінація «Юний джедай» 2 місце
Шабалін Є.,  7 Золотий байт Комп’ютерна академія шаг, конкурс «Золотий байт», номінація «Юний джедай»  
Матіко А.,  7 Золотий байт Комп’ютерна академія шаг, конкурс «Золотий байт», номінація «Юний джедай» 2 місце
Піскун Н.,  7 Золотий байт Комп’ютерна академія шаг, конкурс «Золотий байт», номінація «Юний джедай» 3 місце
Капля Д.,  11 Золотий байт Комп’ютерна академія шаг, конкурс «Золотий байт», номінація «Веб-мастер» 1 місце
Олійник О.,  10 Золотий байт Комп’ютерна академія шаг, конкурс «Золотий байт», номінація «Веб-мастер» 2 місце
Димитров Б.,  8 Безпечний інтернет Конкурс творчих робіт Запорізький Національний університет 1 місце
Гунчак В.,  10 Вузи запорізької області Конкурс творчих робіт Запорізький Національний університет 2 місце
Макара Є.,  8 Новітні технології в медицині Конкурс творчих робіт Запорізький Національний університет 3 місце
Третяк І .. 10 Побудова захищеної бездротової мережі на базі інтернет-центра ZyXEL Keenetic Конкурс творчих робіт Запорізький Національний університет 3 місце
Китманов Є.,  11 Розрахунок та аналіз динамічної психоматиці людини Конкурс творчих робіт Запорізький Національний університет 3 місце

2013-2014 н.р.

Прізвище, клас

Тема

Конкурс

Результат

Фетіщева П., 10 Олімпіада Районна олімпіада з ІТ-технологій 2 місце
Димитров Б..  9 Олімпіада Районна олімпіада з програмування 1 місце
Макара Є.,  9 Олімпіада Районна олімпіада з програмування 1 місце
Третяк І.,  11 Олімпіада Районна олімпіада з програмування 1 місце
Олійник О.,  11 Олімпіада Районна олімпіада з програмування 2 місце
Фетіщева П.,  10 Олімпіада Районна олімпіада з програмування 2 місце
Рогачев О., 9 Олімпіада Районна олімпіада з програмування  
Леліков М.,  9 Олімпіада Районна олімпіада з програмування  
Лехман Д.,  10 Олімпіада Районна олімпіада з програмування 3 місце
Макара Є.. 9 Олімпіада Обласна олімпіада з програмування заочний тур 1 місце
Димитров Б., 9 Олімпіада Обласна олімпіада з програмування заочний тур 2 місце
Третяк І.,  11 Олімпіада Обласна олімпіада з програмування заочний тур 3 місце
Олійник О., 11 Олімпіада Обласна олімпіада з програмування заочний тур 3 місце
Лехман Д.,  10 Олімпіада Обласна олімпіада з програмування заочний тур  
Фетіщева П.,  10 Назустріч знанням Конкурс есе від компанії Samsung  
Щербина А.,  10 Назустріч знанням Конкурс есе від компанії Samsung  
Фетіщева П..  10 Конкурс 12 міжнародний конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, номінація2D-растрова графіка  
Хітрова Є.. 9 Конкурс 12 міжнародний конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, номінація наповнення контентом  
Хітрова Є., 9 Дудл Конкурс логотипів від компанії Google  
Макара Є., 9 Адаптація гри Морський бій для незрячих користувачів Конкурс творчих робіт ЗНУ 1 місце
Леліков М.. 9 Операційні системи сімейства UNIX Конкурс творчих робіт ЗНУ 2 місце
Діденко Д., 9 Як обрати антивірус Конкурс творчих робіт ЗНУ 2 місце
Димитров Б.. 9 Знайомство з інтерактивною дошкою Конкурс творчих робіт ЗНУ 3 місце
Подиряко М.,  10 Струнні музичні інструменти Конкурс творчих робіт ЗНУ 3 місце
Хітрова Є.,  9 Роботи – наше майбутнє Конкурс творчих робіт ЗНУ 3 місце
18 учасників Бобер Міжнародний конкурс комп’ютерної грамотності «Бобер»

Відмінно 7

Добре 8

Задовільно 3

2014-2015 н. р.

Прізвище, клас

Тема

Конкурс

Результат

63 учасника Бобер Міжнародний конкурс комп’ютерної грамотності «Бобер»

Відмінно 8

Добре 30

Задовільно 25

Димитров Б.,  10 Олімпіада Районна олімпіада з програмування  
Фетіщева П.,  11 Олімпіада Районна олімпіада з інформаційних технологій 2 місце
Фетіщева П.,  11 Олімпіада Обласна олімпіада з інформаційних технологій заочний тур  
Фетіщева П.,  11 Екологія очами молоді Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, номінація краще інформаційне наповнення 1 місце
Приходько К., 9 Екологія очами молоді Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, номінація Фотоколаж  
Фетіщева П., 11 Конкурс Обласний конкурс з інформаційних технологій у центрі «Грані», номінація офіс 2 місце
Димитров Б.,  10 Конкурс Обласний конкурс з інформаційних технологій у центрі «Грані», номінації програмування  
Рахубовська О.,  11 Конкурс Обласний конкурс з інформаційних технологій у центрі «Грані», номінації веб-дизайн  
Димитров Б.,  10 Універсальний конвертер фізичних величин Конкурс творчих робіт ЗНУ 2 місце
Лехман Д.,  11 Користь комп’ютерних ігор Конкурс творчих робіт ЗНУ 3 місце
Приходько К 9 Огляд віртуальних машин Конкурс творчих робіт ЗНУ 2 місце
Рахубовська О.,  11 Історія розвитку комп’ютерної техніки Конкурс творчих робіт ЗНУ 3 місце
Рогачев О ., 10 Засоби індивідуального захисту населення Конкурс творчих робіт ЗНУ 3 місце
Хітрова Є.,  10 Огляд ігрових движків Конкурс творчих робіт ЗНУ 2 місце
Фетіщева П., 11 Конкурс 13 міжнародний конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки 1 місце