Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Інструкція для вчителя-предметника з введення даних і обміну інформацією в інформаційній системі «NetSсhool»

ІНСТРУКЦІЯ
для вчителя-предметника з введення даних і обміну інформацією в інформаційній системі «NetSсhool»

1. Загальні положення.
1.1. Працюючи з особистою інформацією, що стосується навчально-виховного процесу (дані про учасників УВП, плани роботи, навчальні плани, методичні матеріали і т.д.), користувачі інформаційно системи «NetSсhool» (далі ІС) повинні старатися виключити дублювання даних, що містяться в ІС , тобто прагнути до того, щоб внутрішкільна інформація зберігалася в єдиній базі даних і підтримувалася там в актуальному і зручному для використання вигляді.
1.2. Всі зміни даних, зберігання і використання яких передбачені в єдиній базі даних, повинні вноситися в першу чергу в ІС, і тільки після цього в інші документи і сховища інформації.
1.3. Перспективною завданням розвитку ІС є скорочення до мінімуму інших способів зберігання і використання інформації освітнього установи крім єдиної бази даних зі зручним і строго розмежування доступу.

2. Розділи «Дошка оголошень», «Пошта».
2.1. Щодня переглядати дошку оголошень та повідомлення внутрішньої пошти, при необхідності відповідати на листи і розсилати листи учасникам освітнього процесу.
2.2. Якщо оголошення або електронний лист містить питання, прохання чи доручення, негайно відправляти повідомлення про виконання доручення або про причини невиконання.

3. Розділ «Документи».
3.1. На початку кожного півріччя ознайомитися з документами з підрозділів «раніше встановлені» і «внутрішкільні», при необхідності повідомляти керівникам школи про відсутніх для роботи або застарілих документах.

4. Розділ «Класи і предмети».
4.1. Підрозділ «Предмети».
На початку навчального року перевірити свою навчальне навантаження, використовуючи опцію «по вчителям». Про неточності повідомити завучу внутрішньої поштою ІС.
4.2. Підрозділ «Підгрупи» (для предметів, що вивчаються у підгрупах).
4.2.1. На початку навчального року розподілити учнів своїх класів з підгруп, користуючись сторінкою «Набір в підгрупи» і «Змінити».
4.2.2. Зміни у складі підгруп протягом навчального року негайно вносити в ІС.

5. Розділ «Розклад».
5.1. Підрозділ «Рік», сторінка «Події року».
На початку навчального року (півріччя) внести інформацію про знаменні святах і плановані заходи з предмету.
5.2. Підрозділ «Місяць».
Щомісяця переглядати і коригувати у календарі знаменні дати по предмету на майбутній місяць.
5.3. Підрозділ «Тиждень», вид «Розклад для класу або предмету», клас «все».
На початку чверті (півріччя) перевірити (за бажанням – роздрукувати) свій розклад уроків. Про зауваження і неточності повідомити завучу по внутрішній пошті ІС.

6. Розділ «Класний журнал».
6.1. Не рідше одного разу на тиждень контролювати введення поточних відміток про успішність і відвідуваність учнів класу.
6.2. Наприкінці семестру своєчасно виставити (або перевірити виставлення) підсумкових оцінок.

7. Розділ «Звіти».
7.1. Періодично переглядати звіт «Звіт про успішність класу з предмету» у всіх класах для прогнозування підсумків семестру.
7.2. Наприкінці семестру переглянути підсумкові звіти «Звіт вчителя-предметника», «Середній бал вчителя», «Динаміка середнього балу вчителя». У разі необхідності внести відсутні підсумкові оцінки.

8. Розділ «Шкільні ресурси».
8.1. Переглядати підрозділи зі свого предмету, відкриваючи посилання на ресурси шкільної мережі та мережі Інтернет.
8.2. Повідомляти адміністратора ІС про нові адреси по темі виховання, про застарілі і непрацюючі посилання.

9. Розділ «Форум».
9.1. Регулярно проглядати свіжі повідомлення в темах форуму, брати участь в обговоренні і відповідати на запитання, що стосуються вивчення свого предмета.
9.2. За необхідності створювати нові теми з дискусійних питань шкільного життя для підготовки педрад та інших заходів, вивчення думки учасників УВП.
9.3. Поміщати в тему «Для роботи в« NetSсhool »короткі повідомлення про введеної інформації або роботі в ІС, про виникаючих питаннях та збої програми.
9.4. Поміщати в тему «NetSсhool» зауваження та побажання щодо вдосконалення ІС.

10. Розділ «Персональні налаштування».
10.1. З метою безпеки рекомендується змінювати один раз на місяць свій пароль доступу в ІС «NetSсhool».
10.2. У випадку найменших підозр про несанкціоноване використання пароля доступу негайно змінити свій пароль і повідомити адміністратора системи.