Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Педагогічний колектив

Адміністрація закладу

Єршова В.О.

Єршова Валентина Омелянівна

директор, вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник народної освіти України, лауреат щорічної Премії Верховної Ради України (2013 р.)

Сопіна В.В.

Сопіна Валентина Володимирівна

заступник директора з навчальної роботи, вчитель географії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник народної освіти України
286 20 81

Михайлова В.В.

Михайлова Віта Володимирівна

заступник директора з виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
286 20 84

звездова

Звєздова Людмила Андріївна

заступник директора з господарських питань
286 20 82

Категорії та звання

Станом на 1 вересня 2016 р. після встановлення категорій та присвоєння педагогічних звань педагоги розподіляються за категоріями:

  • «спеціаліст» – 17%
  • «спеціаліст другої категорії» – 15%
  • «спеціаліст першої категорії» – 13%
  • «спеціаліст вищої категорії» – 54%
  • Кандидат історичних наук, доцент – 1
  • Кандидат педагогічних наук – 1

Педагоги колегіуму мають педагогічні звання:

  • «вчитель-методист» – 25%
  • «вихователь-методист» – 6%
  • «старший вчитель» – 24%
  • «старший вихователь» – 12%

Почесною грамотою Верховної ради України нагороджена директор Єршова В.О. (2007 р.)

Нагороджені нагрудними  знаками:

  • «Софія Русова» – 1;
  • «Василь Сухомлинський» – 1;
  • «Відмінник освіти України» – 9.

Методичні обєднання колегіуму:

  • класних керівників та вихователів (керівник – Кравченко Л.А.)
  • школа молодого вчителя (керівник – Славич В.Я.)
  • методична рада колегіуму (керівник – Чеховська Л.Й.)
  • керівники студій (керівник – Лисенко Л.В.)

Методичне об’єднання української філології

  • Тищенко Н.М. керівник МО, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
  • Чеховська Л.Й. – вчитель української мови та літератури,  спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник народної освіти України
  • Славич В.Я. – вчитель української мови та літератури,  спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України
  • Шимянова О.Д. – вчитель української мови та літератури,  спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Власова О.М. – вчитель української мови та літератури,  спеціаліст першої категорії
  • Пєткова О.В. – вчитель української мови та літератури,  спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

Методичне об’єднання зарубіжної філології

  • Гутарук Н.В. – керівник МО, вчитель англійської мови,  спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
  • Сопіна О.М. – вчитель англійської мови,  спеціаліст вищої категорії
  • Партика Н.О. – вчитель англійської мови,  спеціаліст
  • Осьмякова Ю.В. – вчитель зарубіжної літератури та російської мови,  спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Кузнєцова Л.К. –  вчитель зарубіжної літератури,  спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2014”
  • Михайлова В.В. – вчитель зарубіжної літератури та російської мови, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

Математичне методичне об’єднання 

  • Лук’янова В.І. – керівник МО, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Аджимян О.Р. – вчитель інформатики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України
  • Сокол І.М. – вчитель інформатики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, вчитель-методист кандидат педагогічних наук
  • Сосновська А.І. – вчитель інформатики, спеціаліст другої категорії
  • Сопін І.М. – вчитель інформатики, спеціаліст
  • Коваленко П.О. – вчитель медіакультури, спеціаліст другої категорії
  • Нагорнова Т.Ю. –  вчитель математики, спеціаліст другої категорії
  • Акініна Т.Б. –  вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
  • Кулабухова О.І. – вчитель математики, спеціаліст другої категорії
  • Кліменко Т.В. – вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Доренська Н.А. – вчитель фізики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

Природничо-історичне методичне об’єднання

  • Балховітін О.В.керівник МО, вчитель географії, спеціаліст першої категорії, старший вчитель
  • Лукашенко  М.П. – вчитель історії та права, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України
  • Стовбінський О.Ю. – вчитель історії, спеціаліст
  • Марцих С.В. – вчитель історії та права, спеціаліст вищої категорії
  • Білоножко С.В. –  вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, кандидат історичних наук, доцент
  • Альошечкіна Я.В. – вчитель історії, спеціаліст другої категорії
  • Полуектова Н.Л. – вчитель історії, спеціаліст
  • Кравченко Л.М. –  вчитель економіки, природознавства та біології, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Бережна О.М. – вчитель біології, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Петрюк О.В. – вчитель хімії, спеціаліст другої категорії
  • Денисова І.В. – вчитель хімії, спеціаліст
  • Марцих С.В. – вчитель історії та права, спеціаліст першої категорії
  • Єршова В.О. – вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник народної освіти України
  • Сопіна В.В. – вчитель географії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник народної освіти України

Спортивно-естетичне методичне об’єднання

  • Севастянова І.С. – керівник МО, вчитель музичного мистецтва, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Шеремет О.М. – вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
  • Налапша О.В. –  вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Подосіновський М.П. – вчитель предмету “Захист Вітчизни”, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Моргун І.Г. – вчитель трудового навчання, спеціаліст вищої категорії
  • Салякіна О.І. – вчитель предмету “Основи здоров’я”, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Салякін С.П. – вчитель хореографії, спеціаліст
  • Акчуріна Т.О. – вчитель образотворчого мистецтва, спеціаліст першої категорії

Методичне об’єднання керівників студій

  • Лисенко Л.В.керівник МО, керівник студії гри на бандурі “Січові стрільці”
  • Коваленко С.Г. – керівник студії “Театр слова”, вчитель-методист, нагрудний знак “Василь Сухомлинський”, Відмінник народної освіти України
  • Усенко Г.С. – керівник вокальної студії “Шанс”, керівник гуртка-методист, Відмінник народної освіти України
  • Пригродський Р.М. – керівник студії гри на сопілці та саксофоні, керівник гуртка-методист
  • Єршов Ю.І. – керівник студії важкої атлетики, спеціаліст вищої категорії, старший вихователь
  • Москальов П.О. – керівник студії інформатики, спеціаліст другої категорії
  • Тощев А.Г. – керівник студії археології, аспірант
  • Єльцова О.В. – керівник студії гри на скрипці
  • Авілова В.В. – керівник студії образотворчого мистецтва
  • Ващук Ю.П. – керівник студії гри на класичній гітарі
  • Козаков А.П. – керівник студії вокалу
  • Пічкур А.В. – керівник студії вокалу
  • Салякіна О.О. – керівник студії бальних танців
  • Пазиніч І.В. – керівник студії в’язання гачком
  • Тарлинська С.С. – керівник студії стилю та краси “Принцеса”
  • Тіханова О.О. – керівник студії фотомистецтва

Методичне об’єднання класних керівників та вихователів

  • Кравченко Л.А. керівник МО, класний керівник 5-Б класу
  • Каменєва Т.В. – педагог-організатор, спеціаліст
  • Свириденко І.О. – практичний психолог, спеціаліст першої категорії
  • Луценко Г.А. – спеціаліст вищої категорії, старший вихователь
  • Мішевська Т.В. – спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист
  • Серік Т.Я. –  спеціаліст вищої категорії, старший вихователь, нагрудний знак “Софія Русова”, Відмінник народної освіти України
  • Палига Н.П. – спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист
  • Синюкова О.В. – спеціаліст першої категорії
  • Бережна І.Ю. – спеціаліст другої категорії
  • Коваленко А.Г. – спеціаліст
  • Геращенко В.П. – спеціаліст
  • Устінова Н.О. – спеціаліст
  • Міщенко Л.М. – спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
  • Альошечкіна Я.В. – класний керівник 5-А
  • Кузнєцова Л.К. – класний керівник 5-В класу
  • Бойко Л.А. – спеціаліст другої категорії, класний керівник 6-А класу
  • Лук’янова В.І. – класний керівник 6-Б класу
  • Моргун І.Г. – спеціаліст вищої категорії, класний керівник 6-В класу
  • Кулабухова О.І. – класний керівник 7-А класу
  • Осьмякова Ю.В. – класний керівник 7-Б класу
  • Акчуріна Т.О. – класний керівник 7-В класу
  • Пєткова О.В. – класний керівник 8-А класу
  • Сопіна О.М. – класний керівник 8-Б класу
  • Акініна Т.Б. – класний керівник 8-В класу
  • Шимянова О.Д. – класний керівник 9-А класу
  • Марцих С.В. – класний керівник 9-Б класу
  • Доренська Н.А. – класний керівник 9-В класу
  • Власова О.М. – класний керівник 10-А класу
  • Стовбінський О.Ю. – класний керівник 10-Б класу
  • Гутарук Н.В. – класний керівник 10-В класу
  • Балховітін О.В. – класний керівник 11-А класу
  • Салякіна О.І. – класний керівник 11-Б класу
  • Бережна О.М. – класний керівник 11-В класу

Друковані праці вчителів