Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
За 2001-2002 та 2003-2004 н.р.

2001-2002 навчальний рік

 

Англійська мова

  • Мірошніченко Тетяна (3 місце, Гладких Л.Д.)
  • Ляшко Юлія (3 місце, Даниліна Л.В.)

Українська мова

  • Савіна Ніна (2 місце, Славич В.Я.)
  • Палачова Катерина (2 місце, Славич В.Я.)
  • Коваленко Богдана (2 місце, Славич В.Я.)
  • Орловська Вікторія (3 місце, Славич В.Я.)
  • Туригіна Олена (3 місце, Славич В.Я.)
  • Грудій Марина (3 місце, Чеховська Л.Й.)

 Правознавство

  • Батраченко Юрій (2 місце, Лукашенко М.П.)

Біологія

  • Данькових Людмила (2 місце, Готинян Т.І.)

 

 

2003 – 2004 навчальний рік

Конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика

  • Палачова Катерина (1 місце, Славич В.Я.)
  • Хіврич Оксана (1 місце, Чеховська Л.Й.)

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»

  • Палачова Катерина (3 місце, Славич В.Я.)

Всеукраїнський конкурс «Колосок»

  • Кулакова Вікторія (сертифікат, Сопіна В.В.)
  • Участь 35 учнів (1 загальний сертифікат та 11 срібних сертифікатів)

Всеукраїнська конференція учнів та студентів

  • Панченко Катерина (за практичну наукову-дослідницьку діяльність на тему «Проблеми питної води в Запоріжжі», Готинян Т.І.)

Предметна олімпіада Запорізького педагогічного коледжу

  • Світлична Анастасія (1 місце, Чеховська Л.Й., Тищенко Н.М.)

Англійська мова

  • Мітєньова Ольга (3 місце, Гладких Л.Д.)
  • Сахарута Ярослав (3 місце, Гладких Л.Д.)

Українська мова

  • Палачова Катерина (3 місце, Славич В.Я.)
  • Філь Юлія (3 місце, Славич В.Я.)
  • Левада Світлана (3 місце, Чеховська Л.Й.)

Правознавство

  • Хіврич Микола (1 місце, Лукашенко М.П.)
  • Трушлякова Олександра (1 місце, Лукашенко М.П.)

Історія

  • Кучерян Денис (2 місце, Лукашенко М.П.)
  • Максимов Андрій (2 місце, Лукашенко М.П.)
  • Максимов Андрій (3 місце на республіканському етапі, Лукашенко М.П.)
  • Сахарута Андрій (2 місце, Костюк О.В.)
  • Котилевський Костянтин (2 місце, Лукашенко М.П.)

Історія рідного краю

  • Сур Іван (3 місце, Костюк О.В.)
  • Сукмановська Ольга (3 місце, Соляник Н.В.)
  • Можаровська Марія (2 місце, Лукашенко М.П.)
  • Кривоносов Віктор (3 місце, Лукашенко М.П.)

Біологія

  • Кобзєва Дар’я (2 місце, Готинян Т.І.)

Географія

  • Клименко Антон (3 місце, Сопіна В.В.)
  • Єльцов Євген (3 місце, Сопіна В.В.)

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України

Секція зарубіжної літератури: Коляда Ольга (3 місце, Назаренко І.О.);

Секція української мови та літератури: Палачова Катерина (2 місце, Славич В.Я.), Міхалок Юлія (3 місце, Чеховська Л.Й.), Саєнко Іван (3 місце, Чеховська Л.Й.), Бикова Мар’яна (2 місце, Славич В.Я.), Філь Юлія (1 місце, Славич В.Я.), Чуча Марія (1 місце, Славич В.Я.), Жук Карина (1 місце, Тищенко Н.М.), Терещенко Анастасія (2 місце, Назаренко І.О.);

Секція правознавства: Трушлякова Олександра (3 місце, Лукашенко М.П.);

Секція історії: Кривоносов Віктор (3 місце, Лукашенко М.П.), Котилевський Костянтин (3 місце, Лукашенко М.П.);

Секція географії: Абдурахманова Крістіна (3 місце, Сопіна В.В.);