Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
За 2004-2005 та 2005-2006 н.р.

2004-2005 навчальний рік

Конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика

  • Недоступ Артем (3 місце, Тищенко Н.М.)
  • Шеремет Катерина (2 місце, Пєткова О.В.)
  • Калин Марія (2 місце, Заяць Г.М.)

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»

  • Підкович Ольга (3 місце, номінація «Література», Славич В.Я.)
  • Максимов Андрій (1 місце, номінація «історія України і державотворення», Лукашенко М.П.)
  • Житченко Андрій (3 місце, номінація «історія України і державотворення», Пєтков В.В.)

Всеукраїнський турнір юних істориків

  • Максимов Андрій (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Бабкін Сергій (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Сахарута Андрій (3 місце, Лукашенко М.П.)

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

  • 116 учасників

Всеукраїнський конкурс «Колосок»

  • 4-8 класи (32 учасники), 5 кл. – 5 місце, 8 кл. – 7 місце.

Історія

  • Максимов Андрій (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Котилевський Костянтин (2 місце, Лукашенко М.П.)

Біологія

  • Трусевич Аліна (2 місце, Готинян Т.В.)

Правознавство

  • Сахарута Андрій (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Бут Оксана (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Івановська Марія (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Циба Лариса (3 місце, Лукашенко М.П.)

Географія

  • Пузіна Олена (3 місце, Сопіна В.В.)

Англійська мова

  • Малько Світлана (3 місце, Даниліна Л.В.)

Українська мова та література

  • Міхалок Юлія (3 місце, Чеховська Л.Й.)
  • Філь Юлія (1 місце, Славич В.Я.)

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України

Секція історії: Бабкін Сергій (3 місце, Лукашенко М.П.);

Секція геології: Абдурахманова Крістіна (2 місце,Сопіна В.В.);

Секція правознавства: Циба Лариса (2 місце, Лукашенко М.П.), Івановська Марія (2 місце, Лукашенко М.П.), Максимов Андрій (1 місце, Лукашенко М.П.), Бут Оксана (2 місце, Лукашенко М.П.); Панченко Катерина (3 місце, Лукашенко М.П.);

Секція зарубіжної літератури: Маринченко Анна (3 місце, Осьмякова О.В.);

Секція української мови та літератури: Яценко Олена (1 місце, Славич В.Я.), Мірошниченко Тетяна (3 місце, Тищенко Н.М.), Міхалок Юлія (2 місце, Чеховська Л.Й.), Саєнко Іван (2 місце, Чеховська Л.Й.), Філь Юлія (1 місце, Славич В.Я.),  Яценко Олена (3 місце на республіканському етапі, Славич В.Я.), Філь Юлія (3 місце на республіканському етапі, Славич В.Я.).

 

 

 2005-2006 навчальний рік

Конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика

  • Дорошенко Любов ( 2 місце, Чеховська Л.Й.)
  • Пузіна Олена (3 місце, Чеховська Л.Й.)

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»

  • Сур Іван (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Лопатинський Владислав (лауреат, Сопіна В.В.)
  • Фандікова Вероніка (лауреат, Чеховська Л.Й.)

Всеукраїнський конкурс «Колосок»

  • 5-8 класи (36 учнів, Сопіна В.В.)

Турнір «Знавців історії»

  • Бабкін Сергій (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Сур Іван (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Сахарута Андрій (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Глодан Юрій (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Риндя Анна (3 місце, Лукашенко М.П.)

«100 чудес України»

  • Лопатинський Владислав (1 місце, Сопіна В.В.)

Українська мова

  • Трусевич Аліна (3 місце, Пєткова О.В.)
  • Ломовцева Марія (2 місце, Славич В.Я.)

Інформатика

  • Чубенко Кирило (2 місце, Аджимян О.Р.)

Історія

  • Сур Іван (2 місце, Лукашенко М.П.)
  • Стримідло Олександр (3 місце, Марцих С.В.)

Історія рідного краю

  • Соломон Юрій (2 місце, Костюк О.В.)
  • Міщенко Дарина (3 місце, Костюк О.В.)

Біологія

  • Берест Юлія (3 місце, Готинян Т.І.)

Географія

  • Тетівець Володимир (3 місце, Сопіна В.В.)
  • Шепель Ольга (3 місце, Сопіна В.В.)

Право

  • Лещименко Дмитро (2 місце, Лукашенко М.П.)
  • Дзярук Дарина (3 місце, Лукашенко М.П.)

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України

Секція зарубіжної літератури: Маринченко Анна (2 місце, Осьмякова Ю.В.);

Секція біології: Потишняк Людмила (3 місце, Бережна О.М.), Кобзєва Дар’я (3 місце, Готинян Т.І.), Трусевич Аліна (3 місце, Готинян Т.І.), Павлюкова Наталя (3 місце, Готинян Т.І.), Риндя Анна (3 місце, Готинян Т.І.);

Секція геології: Абдурахманова Крістіна (3 місце, Сопіна В.В.);

Секція географії: Шепель Ольга (3 місце, Сопіна В.В.), Гнєдашев Вадим (2 місце, Гнєдашев В.М.);

Секція історії: Житченко Андрій (3 місце, Пєтков В.В.), Сахарута Андрій (3 місце, Лукашенко М.П.), Сур Іван (3 місце, Лукашенко М.П.), Бабкін Сергій (2 місце, Лукашенко М.П.);

Секція правознавства: Геращенко Юлія (2 місце, Лукашенко М.П.), Дзярук Дарина (2 місце, Лукашенко М.П.), Стремідло Олександра (3 місце, Лукашенко М.П.), Лещименко Дмитро (3 місце, Лукашенко М.П.), Іщенко Віра (2 місце, Лукашенко М.П.);

Секція української мови та літератури: Шеремет Катерина (1 місце, Славич В.Я.), Цикнасарова Аліса (1 місце, чеховська Л.Й.), Фандікова Вероніка (1 місце, чеховська Л.Й.), Шварцман Дар’я (2 місце, чеховська Л.Й.), Пузіна Олена (3 місце, чеховська Л.Й.);