Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
За 2006-2007 та 2007-2008 н.р.

2006-2007 навчальний рік

Конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика

  • Лебідь Віра ( 2 місце, Пєткова О.В.)
  • Дорошенко Любов (2 місце, Чеховська Л.Й.)

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»

  • Сур Іван (лауреат, Лукашенко М.П.)
  • Сахарута Андрій (лауреат, Лукашенко М.П.)
  • Білик Микола (1 місце, Чеховська Л.Й.)

Англійська мова

  • Євпак Аліна (3 місце, Даниліна Л.В.)

Географія

  • Шепель Ольга (3 місце, Сопіна В.В.)

Українська мова

  • В’язова Вікторія (3 місце, Славич В.Я.)

Історія

  • Сахарута Андрій (1 місце, Лукашенко М.П.)
  • Сур Іван (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Осадча Валерія (3 місце, Лукашенко М.П.)

Мій рідний край. Історія мого роду

  • Сердюк Ілля (2 місце)

Право

  • Геращенко Юлія (2 місце, Лукашенко М.П.)
  • Любишко Анастасія (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Риндя Анна (3 місце, Лукашенко М.П.)

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України

Секція зарубіжної літератури: Шаго Поліна (2 місце, Шаго Л.М.);

Секція біології: Трусевич Аліна (3 місце, Даля В.С., Готинян Т.І.), Павлюкова Наталія (3 місце, Даля В.С. ), Ломовцева Марія (3 місце, Даля В.С., Готинян Т.І.), Кобзєва Дар’я (1 місце, Бовт В.Д., Готинян Т.І.);

Секція математики та економіки: Шепель Ольга (2 місце, Сопіна В.В.);

Секція історії: Сур Іван (3 місце, Лукашенко М.П.), Сахарута Андрій (2 місце, Лукашенко М.П.), Житченко Андрій (3 місце, Лукашенко М.П.), Міщенко Дарина (3 місце, Лукашенко М.П.);

Секція правознавства: Риндя Анна (2 місце, Лукашенко М.П.), Геращенко Юлія (2 місце, Лукашенко М.П.);

Секція української мови та літератури: Шеремет Катерина (1 місце, Славич В.Я.), Сирота Тетяна (1 місце, Славич В.Я.), В’язова Вікторія (2 місце, Славич В.Я.), Ведмідь Анастасія (3 місце, Тищенко Н.М.), Білик Микола (1 місце, Чеховська Л.Й.).

 

2007-2008 навчальний рік

Право

  • Бут Олександра (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Параскєвова Юлія (2 місце, Лукашенко М.П.)
  • Геращенко Юлія (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Любишко Анастасія (3 місце, Лукашенко М.П.)

Історія

  • Лихолат Олександра (1 місце, Лукашенко М.П.)

Українська мова

  • Шарова Анастасія (2 місце, Славич В.Я.)
  • Сирота Тетяна (3 місце, Славич В.Я.)

Географія

  • Тетівець Володимир (3 місце, Сопіна В.В.)

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України

Секція зарубіжної літератури: Шаго Поліна (2 місце, Шаго Л.М.);

Секція біології: Трусевич Аліна (3 місце, Готинян Т.І.), Бєляєва Юлія (3 місце, Готинян Т.І.);

Секція фізики та математики: Лопатинський Владислав (3 місце, Сопіна В.В.);

Секція історії: Лихолат Олександра (1 місце, Лукашенко М.П.), Міщенко Дарина (1 місце, Лукашенко М.П.), Параскєвова Юлія (3 місце, Лукашенко М.П.), Любишко Анастасія (2 місце, Лукашенко М.П.), Геращенко Юлія (1 місце, Лукашенко М.П.);

Секція філології та мистецтвознавства, української мови та літератури: Білик Микола (1 місце на республіканську етапі, Чеховська Л.Й.), Михайлова Дар’я (2 місце, Чеховська Л.Й.), Кротенко Катерина (3 місце, Тищенко Н.М.), Кучерява Оксана (3 місце, Чеховська Л.Й.), Сирота Тетяна (3 місце, Славич В.Я.), Шеремет Катерина (1 місце, Славич В.Я.), Шкробинець Віталіна (3 місце, Францен Т.І.), Безпалько Катерина (1 місце, Чеховська Л.Й.).