Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
За 2008-2009 та 2009-2010 н.р.

2008-2009 навчальний рік

В «Січовому колегіумі» постійно проводиться індивідуальна робота щодо розвитку здібних та обдарованих учнів, результатом є участь та перемоги учнів в різних інтелектуальних змаганнях. Починаючи з січня/лютого кожного року видається наказ про організацію роботи по підготовці учнів до участі в інтелектуальних змаганнях, з метою визначення за якими напрямками учні будуть працювати та запобігання перевантаження учнів.
Результати участі колегіантів у Всеукраїнських предметних олімпіадах  (обласний рівень)
з 320 учнів 5 -11класів:
Навчальний рік  2006-2007  2007-2008  2008-2009
Кількість переможців 10 9 14

В 2008- 2009 навчальному році кількість переможців зросла на 50% ( на 5 учнів). Брали участь у ІІІ (обласному ) етапі 24 учнів, з них 14 переможці  (50 %).

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН (обласний рівень)
із 126 учнів 9-11 кл. (29 були учасниками ):
Навчальний рік 2006-2007   2007-2008 2008-2009
Кількість переможців 17 17 19

 

В конкурсі захисті наукових робіт МАН брало участь 29 учнів 9-11 класів, з них 19 переможців (53 %). Найбільше переможців суспільно гуманітарного напрямку (16 учнів). Перші місця посіло -2 учні, другі – 7, треті – 10 учнів. Слід відзначити вчителів, що працювали з учнями: Лукашенко М.П.(підготувала 6 переможців), Славич В.Я. (4 переможця), Тищенко Н.М., Чеховська Л.Й., Готинян Т.І. (підготували по 2 –переможці).
Колегіанти стали переможцями інших інтелектуальних змагань (0бласний рівень):
  • Конкурс знавців рідної мови ім. П.Яцика – 2 учня
  • Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, прсвяченого Шевченківським дням «Обєднаймося ж, брати мої» – 1 учень (Лихолат О., 11 клас)
  • Кращий правознавець (організатор Головне управління юстиції) – 1 учень
  • Всеукраїнський конкурс шкільних літературних творів «Безсмертний подвиг українського народу» – 1 учень (Капля М., 10 клас)
  • Обласний конкурс до 70 річчя Запорізької обл. – 6 учнів
  • Конкурс “Читач року” – 1 учень (Шимянова М., 6 клас)
  • Міжнародний Музичний табір – 320 учні

В колегіумі створені позаурочні гуртки в яких учнів готують до участі в інтелектуальних змаганнях:

  • природничий відвідує біля 60 учнів, з них у Всеукраїнському природничому конкурсі « Колосок» взяло участь 50, що становить 83% учнів
  • Юних фізиків –  190 учнів (83% учнів 7- 11 класів)
  • Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» – 170 учнів, ( у 2008р.-перше місце серед закладів інтернатного типу );
  • Всеукраїнського конкурсу з математики «Золотий ключик» – біля 49 учнів.
  •  історики вперше брали участь учні 5- 7 класів у обласному історичному конкурсі «Лелека» – 12учнів.
  •  Юних журналістів, навчається група учнів що працюють над випуском шкільної газети « Джалапіта» (ІV Всеукраїнська виставка газетних видань «Молодіжний акцент» – ІІІмісце.2008р.,Національний конкурс молодіжних видань.м.Миколаїв. ІІмісце в номінації « Краща стаття на тему «Євросоюз» 2008р., Конкурс шкільних газет у ЗНУ номінація «За креативність подачі матеріалів».2009р.)

Колегіанти беруть участь у Міжнародних проектах:

  • Міжнародний конкурс з українознавства м. Київ (2008 р. – І м., 2009, ІІмісце) – Лихолай О., 11клас, (вчитель Лукашенко М.П.);
  • Міжнародний турнір з бальних танців (Лондон – 2008 р.) – Геращенко Ю. – 11 кл.;
  • У 2008- 2009 н.р. 320 учнів були учасниками Міжнародного Музичного Табору- це тиждень активного музичного досвіду та розвитку для дітей. Усі учні співали у хорі під керівництвом Констанції Фортунато (США). Для колегіантів музична програма, яку запропонувала «Music Camp International», це унікальна можливість відкрити нові сторони своєї особистості, виступити на кращій сцені міста у супроводі професійного оркестру та продемонструвати свої таланти жителям Запоріжжя та області.

Адміністрація «Січового колегіуму» постійно заохочує учнів до участі в різноманітних інтелектуальних змаганнях та конкурсах. З метою заохочення обдарованих учнів та їх викладачів щорічно проводиться козацьке коло на якому підводяться підсумки участі в інтелектуальних змаганнях та нагородженням призами та грошовими преміями. На колі присутні гості, представники батьківської ради. Для учнів – учасників та переможців інтелектуальних змагань та викладачів організовуються культурні заходи: відвідування театру, освітньо – пізнавальні екскурсії:

  • кінотеатр “Тарас Бульба”;
  • театр ім.Магара “13 Звезда”;
  • театр ім.Магара “Маруся Чурай”
  • м. Полтава . 2009 р.48 учнів та викладачі побували в музеях Котляревського, Гоголя, відвідали Деканьку.
  • Готується подання на нагородження 13 вчителів, різними освітніми нагородами.

 

 

2009-2010 навчальний рік

Результати МАН:

Макрушина Ю 11-Б клас Історія 2 місце Лукашенко М.П.
Капля М. 11-Б клас Укр.література 2 місце Славич В.Я.
Бойко І. 9-Б клас Укр.мова 3 місце Тищенко Н.М.
Ковтун Ю. 10-А клас Історія України 2 місце Лукашенко М.П.
Бут О. 11 клас Історія України 2 місце Лукашенко М.П.
Приходько Т. 11 клас Історія України 3 місце Лукашенко М.П.
Макрушина К. 9 клас Українська мова 2 місце Шимянова О.Д.
Гошуляк О. 11 клас Економіка 3 місце Кравченко Л.М.
Трушицина Ю. 11 клас Біологія 2 місце Бережна О.М.
Перегуда Ю. 9 клас Біологія 3 місце Готинян Т.І.
Сиваш К. 10 клас Українська література 1 місце Чеховська Л.Й.
Овчарова В. 10 клас Англійська мова 2 місце Дорожкіна С.М.
Бугайова Ю. 9 клас Українська література 3 місце Тищенко Н.М.
Данькових Т. 9 клас Художня культура 3 місце Ачкуріна Т.О.
Тютюнник Ю. 10 клас Історія України 3 місце Лукашенко М.П.

Результати обласних олімпіад:

Бойко І. (9 клас) – українська мова (2 місце, Тищенко Н.М.), англійська мова (2 місце, Гутарук Н.В.) – Ковтун Ю. (10 клас) – українська мова (3 місце, Чеховська Л.Й.) – Волинська В. (8 клас) – українська мова (3 місце, Пєткова О.В.) – Хохотва М. (11 клас) – англійська мова (3 місце, Гутарук Н.В.) – Хачатрян М. (8 клас) – хімія (2 місце, Готинян Т.І.) – Дорошенко Л. (10 клас) – російська мова (3 місце, Францен М.І.), історія України (3 місце, Лукашенко М.П.) – Заврагіна Д. (11 клас) – російська мова (3 місце, Осьмякова Ю.В.) – Бут О. (11 клас) – правознавство (3 місце, Лукашенко М.П.) – Приходько Т. (11 клас) – правознавство (3 місце, Лукашенко М.П.) – Макрушина К. (9 клас) – історія України (3 місце, Білоножко С.В.), історія рідного краю (3 місце, Костюк О.В.) – Хрущ Н. (11 клас) – історія України (3 місце, Білоножко С.В.) – Веклич Т. (8 клас) – історія рідного краю (3 місце, Костюк О.В.) – Бердар Д. (8 клас) – історія рідного краю (3 місце, Костюк О.В.)
Інші інтелектуальні конкурси:
Інформатика
  • Інтернет-Вікторина Магістр Онляндії

Куліковська К. (7 клас) – січень

Драгомир Аліна(7 клас) – лютий

Анастасія Головльова, (8 клас) – лютий, квітень
Едуард Шпонька,(8 клас) – лютий
Олександр Чаплян,(8 клас) – лютий
Валерія Волинська,(8 клас) – лютий
Марія Хачатрян,(8 клас) – лютий, квітень
Карина Садчикова,(8 клас) – лютий
Марія Овдієнко,(8 клас) – лютий
Віка Рожко,(8 клас) – лютий
Ігор Рижков,(8 клас) – лютий
Альона Макаренко,(8 клас) – лютий
Марія Луньова,(8 клас) – лютий
Віра Лебідь,(8 клас) – квітень
Ольга Заградська,(11 клас) – квітень
Яна Чудновська,(11 клас) – квітень
Аліна Леонтій,(11 клас) – квітень
Юлія Трушицина,(11 клас) – квітень
Вікторія Сергієва,(11 клас) – квітень
Тетяна Приходько,(11 клас) – квітень
Дмитро Стеценко,(11 клас) – квітень
Семен Шелудько,(11 клас) – квітень
Арсен Гасанбеков(11 клас) – квітень
  • Перемога в міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер” – Савченко С., Стрельнікова В., Сиваш К. (10 клас)
  • 2 місце  в номінації  «Інформаційне середовище Загальноосвітньої міської школи»
Історія
  • Макрушина Юлія (11 клас) – перемога у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості у номінації “Історія України та державотворення”
  • Всеукраїнський історичний конкурс “Лелека” – 89 чол. (вч.Костюк О.В.)
Українська література та мова
  • “Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу” – учні 5-х класів  Ілляшевич Катерина (4 місце),  Макара Євгенія (4 місце), Демянов Владислав (4 місце)
  • Конкурс “Ідеї соборності України” – Сиваш К. (1 місце)
  • Конкурс ім.П.Яцика (обласний рівень) – Лебідь В.
  • Всеукраїнський конкурс народознавства “Соняшник” – 240 чол. (вч.Шимянова О.Д.)

Математика

  • 1 місце серед шкіл-інтернатів в міжнародному конкурсі “Кенгуру” – 206 чоловік  (61% учнів) (вч.Кононенко І.П.)
  • Всеукраїнський  математичний конкурс «Золотий ключик» – 74 учня

Географія

  • Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс “Колосок” – 101 чол.(74% учнів 5-7 класів) (вч.Балховітін О.В.)

Фізика

  • Всеукраїнський конкурс з фізики «Левеня» – 210 уч. (87% учнів 8-11 класів) (вч.Таран Г.Г.)
Зарубіжна література
  • Призери конкурсу присвяченого 150 річчю А.Чехова (2 учня, 3-місця)
Студії
  • Переможець  у ІХ відкритому фестивалі  української естрадної пісні «Водограй присвяченому 61 –й річниці  від дня народження Володимира Івасюка. м.Івано – Франковськ – 3 місце (1 учень, Шупранова А.)
  • Диплом лауреата ІІ Міжнародного  конкурсу – фестивалю  дитячої та юнацької  творчості  «Усі ми  діти твої, Україно!»Український дитячий  центр «Молода гвардія» м.Одеса – Ансамбль бандуристів «Січові стрільці» (10 учнів)
  • ІІІ місце в обласному конкурсі плакатів «Податки очима дітей» отримала учасниця гуртка образотворчого мистецтва Давиденко Яна (керівник Сальченко В.В.)
  • І місце у фотоконкурсі «Знай і люби свій край» на базі КПУ отримали учасники фотостудії під керівництвом Тарлинського М.Л.
  • Призові місця на обласних та всеукраїнських конкурсах вокалістів «Талановиті діти України» ( І та ІІІ місце), «Слов’янські зорі» (ІІ місце), «Спадщина» (патріотична пісня) ( ІІ місце), «Водограй» (ІІІ місце).
Інше
 3 місце на обласному конкурсі проектів з зарубіжної літератури до 150 річчя з дня народження А.П. Чехова – Осьмякова Ю.В. (вчитель зарубіжної літератури)
  • Переможці  відбіркового туру конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе» –  2 проекти
  • 1 місце  в номінації «Жанрове  та тематичне розмаїття» шкільної газети “Джалапіта”
Рівень нагородження  почесними грамотами та листами
Навчальний рік Похвальні грамоти Похвальні листи
2006-2007 13 26
2007-2008 16 32
2008-2009 14 12
2009-2010 14 16

Нагородження медалями випускників

Навчальний рік Золота та срібна медалі
2006-2007 8
2007-2008 13
2008-2009 8
2009-2010 8