Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
За 2010-2011 та 2011-2012 н.р.

2011-2012  навчальний рік

Хімія 

  • Оніщенко Іван (3 місце, Готинян Т.І.)
 Англійська мова
  • Бойко Ірина (3 місце, Гутарук Н.В.)
  • Савченко Софія (3 місце, Гутарук Н.В.)
Українська мова та література
  • Волинська Валерія (3 місце, Пєткова О.В.)
  • Сиваш Катерина (3 місце, Чеховська Л.Й.)
 Біологія
  • Золотарьова Яна (2 місце, Бережна О.М.)
 Історія рідного краю
  • Майстренко Людмила (3 місце, Костюк О.В.)
  • Веклич Тетяна (2 місце, Костюк О.В.)
  • Бердар Дмитро (2 місце, Костюк О.В.)
  • Тяпкін Сергій (3 місце, Костюк О.В.)
 Історія
  • Дашко Микола (2 місце, лукашенко М.П.)
  • Тютюнник Юлія (3 місце, Єршова В.О.)
 Правознавство
  • Абдурахманова Єсенія (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Ковтун Юлія (3 місце, Лукашенко М.П.)
 Російська мова
  • Сиваш Катерина (3 місце, Францен М.І.)

Всеукраїнський конкурс “Моя країна Україна!”

(присвячений 120-й річниці з дня народження П. Тичини, м. Київ)
  • Кравченко Владислав (Чеховська Л.Й.)
  • Тимошенко Вікторія (Тищенко Н.М.)

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України

Згідно наказу облУОН № 197 від 04.03.2011 “Про результати проведення II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2010/2011 навчальному році”:
Секція мікроекономіки та макроекономіки: Фадєєва Наталія (2 місце, Кравченко Л.М.);
Секція агрономії: Глодан Альона (3 місце, Готинян Т.І.);
Секція медицини: Данькових Тетяна (2 місце, Бережна О.М.), Білоцька Діана (3 місце, Готинян Т.І.);
Секція філології та мистецтвознавства: Сиваш Катерина (1 місце на республіканському етапі, вчитель Чеховська Л.Й.), Бойко Ірина (1 місце на республіканськму етапі, Тищенко Н.М.), Наталуха Альона (1 місце,  Чеховська Л.Й.), Мальцева Вікторія(2 місце, Тищенко Н.М.), Гороховська Марина (2 місце, Тищенко Н.М.), Волинська Валерія (2 місце, Пєткова О.В.), Бєлова Альона (2 місце, Дорожкіна С.М.), Фесенко Дарія (2 місце, Гутарук Н.В.), Дробязко Наталія (3 місце, Шимянова О.Д.), Назаренко Анастасія (3 місце, Пєткова О.В.), Петрова Олена (3 місце, Дорожкіна С.М.);
Секція історії та географії: Королькова Вікторія (2 місце, Лукашенко М.П.), Тютюнник Юлія (2 місце, Єршова В.О.);
Секція правознавства: Перегуда Юлія (2 місце, Лукашенко М.П.), Веклич Тетяна (2 місце, Лукашенко М.П.), Ларіонова Віолетта (3 місце, Лукашенко М.П.), Ковтун Юлія (3 місце, Лукашенко М.П.), Матюхов Сергій ( 3 місце, Лукашенко М.П.).

2011-2012  навчальний рік

Конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика

  • Лебідь Віра (1 місце, Пєткова О.В.)

Міжнародний мовно-літературний конкурс учніської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

  • Черкун Валентина (2 місце, Славич В.Я.)

Історія

  • Краєвий Артем (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Макрушина Катерина (2 місце, Білоножко С.В.)
  • Хрипко Ольга (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Дашко Микола (3 місце, Білоножко С.В.)

Правознавство

  • Абдурахманова Єсенія (2 місце, Лукашенко М.П.)
  • Макрушина Катерина (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Токмалаєв Гліб (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Калин Ірина (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Римчук Владислав (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Веклич Тетяна (2 місце, Лукашенко М.П.)

Українська мова та література

  • Бойко Ірина (3 місце, Тищенко Н.М.)
  • Лебідь Віра (3 місце, Пєткова О.В.)
  • Волинська Валерія (3 місце, Пєткова О.В.)

Біологія

  • Мойко Катерина (3 місце, Бережна О.В.)

Російська мова

  • Бойко Ірина (3 місце, Францен М.І.)

Географія

  • Дашко Микола (3 місце, Балховітін О.В.)

Хімія

  • Торговець Руслан (3 місце, Готинян Т.І.)
  • Оніщенко Іван (3 місце, Готинян Т.І.)

Англійська мова

  • Бойко Ірина (3 місце, Гутарук Н.В.)
  • Нагайська Діана (3 місце, Гутарук Н.В.)

 Історія рідного краю

  • Бердар Дмитро (2 місце, Костюк О.В.)
  • Тяпкін Сергій (2 місце, Костюк О.В.)
  • Козачок Оксана (2 місце, Костюк О.В.)

Економіка

  • Фадєєва Наталя (3 місце, Кравченко Л.М.)

Всеукраїнська олімпіада “Юні знавці Біблії”

  • Лєліков Микита (2 місце, Серік Т.Я.)

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України

Секція археології: Бовсуновський Ілля (3 місце, Тощев А.Г.);

Секція української мови та літератури: Бойко Ірина (1 місце, участь республіканському етапі, Тищенко Н.М.), Лебідь Віра (2 місце, Славич В.Я.), Алімова Вікторія (3 місце, Славич В.Я.), Гонтар Тетяна (3 місце, Славич В.Я.), Данькових Людмила (1 місце, Славич В.Я.), Тяпкін Сергій (1 місце, Славич В.Я.), Дробязко Наталя (1 місце, участь у республіканському етапі, Славич В.Я.), Еланський Максим (2 місце, Коваленко П.О.);

Секція світової літератури: Черкун Катерина (1 місце, Осьмякова Ю.В.);

Секція французької мови: Хачатрян Марія (1 місце, участь у республіканському етапі, Озірська Т.В.);

Секція правознавства: Калин Ірина (3 місце, Лукашенко М.П.), Веклич Тетяна (3 місце, Лукашенко М.П.);

Секція історії: Кондрашова Валентина (2 місце, Лукашенко М.П.), Перегуда Юлія (2 місце, Лукашенко М.П.);

Секція літературної творчісті: Мальцева Вікторія (3 місце, Тищенко Н.М.);

Секціяя англійської мови: Хрипко Ольга (3 місце, Гутарук Н.В.), Фесенко Дарія (3 місце, Гутарук Н.В.), Колісник Павло (2 місце, Гутарук Н.В.);

Секція економіки: Фадєєва Наталя (3 місце, Кравченко Л.М. );

Секція біології: Мойко Катерина (3 місце, Готинян Т.І.);

Секція екології та аграрних наук: Глодан Альона (3 місце, Готинян Т.І.).