Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
За 2012-2013 та 2013-2014 н.р.

2012-2013 навчальний рік

Українська мова

  • Волинська Валерія (2 місце, Пєткова О.В.), Протасова Ольга (3 місце, Тищенко Н.М.), Хачатрян Марія (3 місце, Пєткова О.В.);

Географія

  • Марковець Анна (3 місце, Балховітін О.В.)

Англійська мова

  • Волинська Валерія (3 місце, Гутарук Н.В.)

Правознавство

  • Терещенко Анастасія (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Вервес Стелла (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Калин Ірина (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Токмалаєв Гліб (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Качурівська Єсенія (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Матюхов Сергій (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Колісник Павло (3 місце, Кравченко Л.Н.);

Історія

  • Риндя Наталія (1 місце, Костюк О.В.)
  • Макаренко Андрій (3 місце, Костюк О.В.)
  • Корянова Тетяна (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Бердар Дмитро (3 місце, Лукашенко М.П.)

Історія рідного краю

  • Козачок Оксана (2 місце, Костюк О.В.)
  • Терещенко Анастасія (3 місце, Костюк О.В.)
  • Жежеря Олександра (3 місце, Костюк О.В.)
  • Івахненко Аліна (3 місце, Костюк О.В.)

Педагогіка та психологія

  • Краєвий Артем (2 місце, Свириденко І.О.)

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України

Секція археології: Бовсуновський Ілля (3 місце, Тощев А.Г.);

Секція мовознавства: Лебідь Віра (2 місце, Славич В.Я.), Козачок Оксана (3 місце, Славич В.Я.), Івахненко Аліна (2 місце, Тищенко Н.М.), Оніщенко Іван (1 місце, Слвач В.Я.), Назаренко Анастасія (2 місце, Пєткова О.В)

Секція мистецтвознавства: Лихолат Вероніка (3 місце, Чеховська Л.Й.), Першин Богдан (2 місце, Чеховська Л.Й.), Протасова Ольга (2 місце, Тищенко Н.М.), Майстренко Людмила (2 місце, Тищенко Н.М.), Романова Дар’я (3 місце, Тищенко Н.М.);

Секція російської мови: Черкун Катерина (2 місце, Осьмякова Ю.В.);

Секція правознавства: Риндя Наталія (2 місце, Лукашенко М.П.), Калин Ірина (3 місце, Лукашенко М.П.);

Секція історії: Качурівська Єсенія (1 місце, Лукашенко М.П.), Марахін Олександр (3 місце, Лукашенко М.П.);

Секція англійської мови: Волинська Валерія (1 місце, участь у республіканському етапі, Гутарук Н.В.);

Секція археології: Данілов Олександр (1 місце, участь у республіканському етапі, Тощев А.Г.);

Секція біології: Мойко Катерина (3 місце, Бережна О.М.), Жежеря Катерина (3 місце, Юрченко Ю.В.);

Секція журналістики: Хачатрян Марія (1 місце, участь у республіканському етапі, Коваленко П.О.).

2013-2014 навчальний рік

Конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика

  • Корицький Олексій (3 місце, Славич В.Я.)

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

  • Терещенко Аннастасія (1 місце, Чеховська Л.Й.)
  • Федорова Анастасія (3 місце, Славич В.Я.)
  • Корицький Олексій (1 місце, Славич В.Я.)
  • Єфіменко Ірина (номінація «Історія», 1 місце на республіканському етапі, Лукашенко М.П.)

 Всеукраїнський літературний конкурс «Розкрилля душі»

 Топольян Олена (3 місце, Чеховська Л.Й.)

Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

  • Савенко Анна (1 місце, Тищенко Н.М.)

Всеукраїнський конкурс ім. В.М. Корецького (м. Київ)

  • Риндя Наталія (призер, Лукашенко М.П.)

Правознавство

  • Ніштук Наталя (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Риндя Наталія (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Терещенко Анастасія (3 місце, Лукашенко М.П.).
  • Токмалаєв Гліб (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Рахубовська Олександра (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Тіхоновська Єлизавета (2 місце, Лукашенко М.П.)

Географія

  • Марковець Анна (3 місце, Балховітін О.В.)

Педагогіка та психологія

  • Білоножкова Ірина (1 місце, Свириденко І.О.)

Всеукраїнська олімпіада “Юні знавці Біблії”

  • Бухвак Артур (3 місце, Серік Т.Я.)

Економіка

  • Вітченко Юлія (3 місце, Кравченко Л.М.)

Англійська мова

  • Чернявська Олександра (3 місце, Партика Н.О./Сопіна О.М.)

 Українська мова

  • Геращенко Поліна (3 місце, Славич В.Я.)
  • Рекун Дар’я (1 місце на республіканському етапі, Славич В.Я.)

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України

Сеція хімії та біології: Мартинюк Тетяна (2 місце, Бережна О.М.), Мойко Катерина (2 місце, Бережна О.М.);

Секція мовознавства та літератури: Рекун Дар’я (1 місце, Славич В.Я.),  Ворнік Анна (2 місце, Славич В.Я.),  Черкун Валентина (3 місце, Славич В.Я.),  Богоутдінова Тетяна (3 місце, Славич В.Я.),  Протасова Ольга (3 місце, Тищенко Н.М.), Івахненко Аліна (3 місце, Тищенко Н.М.), Черкун Катерина (1 місце на республіканському етапі, Осьмякова Ю.В.), Калин Ірина (3 місце, Тищенко Н.М.), Романова Дар’я (2 місце, Тищенко Н.М.), Майстренко Людмила (3 місце, Тищенко Н.М.), Шкребтан Ірина (3 місце, Чеховська Л.Й.), Топольян Олена (2 місце, Чеховська Л.Й.);

Секція археології: Бовсуновський Ілля (2 місце на республіканському етапі, Тощев А.Г.);

Секція журналістики: Савенко Анна (1 місце, участь у республіканському етапі, Коваленко П.О.);

Секція історії України: Єфіменко Ірина (3 місце, Лукашенко М.П.);

Секція правознавства: Токмалаєв Гліб (3 місце, Лукашенко М.П.), Риндя Наталія (2 місце, Лукашенко М.П.).