Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
За 2014-2015 та 2015-2016 н.р.

2014 – 2015 навчальний рік

Історія України

  • Терещенко Анастасія (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Бовсуновський Ілля (1 місце на обласному етапі та 3 місце на республіканському, Тощев А.Г.)
  • Ракубовська Олександра (2 місце, Лукашенко М.П.)
  • Вервес Стелла (2 місце, Лукашенко М.П.)
  • Димитров Богдан (2 місце, Лукашенко М.П.)
  • Ніштук Наталя (3 місце, Костюк О.В)

Правознавство

  • Кротенко Олена (2 місце, Лукашенко М.П.)
  • Катеринець Ілля (3 місце, Лукашенко М.П.)

Економіка

  • Лібман Валерія (3 місце, Кравченко Л.Н)

 Англійська мова

  • Хітрова Євгенія (3 місце, Сопіна О.М)
    – Чернявська Олександра (2 місце, Гутарук Н.В.)

Українська мова та література

  • Рекун Дар’я (2 місце, Славич В.Я.)
  • Черкун Валентина (3 місце, Славич В.Я.)
  • Асадова Сабіна (3 місце, Славич В.Я.)
  • Федорова Анастасія (3 місце, Славич В.Я.)
  • Корицький Олексій (3 місце, Славич В.Я.)
  • Геращенко Поліна (3 місце, Славич В.Я.)
  • Асадова Сабіна (3 місце, Славич В.Я.)
  • Кукіна Олександра (2 місце, Чеховська Л.Й.)
  • Кір`янова Євгенія (1 місце, Чеховська Л.Й.)
  • Чернявська Олександра (2 місце, Чеховська Л.Й.)
  • Тюха Марія (3 місце, Славич В.Я.)
  • Рекун Дар’я (2 місце, Славич В.Я.)
  • Терещенко Анастасія (3 місце, Чеховська Л.Й.)

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

  • Черкун Валентина (3 місце, Славич В.Я.)

 Світова література

  • Мокієнко Дар’я (3 місце, Кузнєцова Л.К.)

Інформаційні технології

  • Фетіщева Поліна (3 місце, Москальов П.О.)

Педагогіка та психологія

  • Кір’янова Євгенія (3 місце, Свириденко І.О.)

Юні знавці Біблії

  • Бухвак Артур (1 місце, Мішевська Т.В.)
  • Краснобаєв Антон (3 місце, Мішевська Т.В.)

Конкурс «Знай і люби свій край»

  • Салко Олена (2 місце, Самойленко А.М.)
  • Калінбет Всеволод (2 місце, Самойленко А.М.)
  • Піка Владислава (2 місце, Самойленко А.М.)
  • Безверха Катерина (2 місце, Самойленко А.М.)
  • Мельник Дар’я (2 місце, Самойленко А.М.)
  • Хірний Денис, Кривошєєва Олександра(3 місце, Пазиніч І.В.)
  • Буй Софія (3 місце, Акчуріна Т.О.)

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України

Секція історії: Клименко-Гапон Олександра (3 місце, Лукашенко М.П.), Ніштук Наталя (2 місце, Костюк О.В.);

Секція української мови: Жежеря Катерина (3 місце, Коваленко П.О.), Кирбиїк Аліна (3 місце, Коваленко П.О.).

 

 

2015-2016 навчальний рік

Українська мова та література

  • Асадова Сабіна (3 місце, Славич В.Я.)
  • Рекун Дар’я (3 місце, Славич В.Я.)
  • Подлєсна Анастасія (3 місце, Славич В.Я.)

Англійська мова

  • Мацюк Аліна (3 місце, Гутарук Н.В.)
  • Хітрова Євгенія (3 місце, Гутарук Н.В.)

Математика

  • Зінов’єва Таісія (3 місце, Акініна Т.Б.)

Географія

  • Андріяш Софія (3 місце, Балховітін О.В.)

Право

  • Ніштук Наталія (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Ратєєва Анастасія (2 місце, Лукашенко М.П.)
  • Ілляшенко Яна (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Тюха Марія (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Чубич Артур (3 місце, Лукашенко М.П.)

    Історія

  • Дорошенко Максим (2 місце, Лукашенко М.П.)
  • Ніштук Наталія (3 місце, Лукашенко М.П.)
  • Педагогіка та психологія

  • Ішутінова Олеся (3 місце, Свириденко І.О.)

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»

  • Кирбиік Аліна (3 місце, Лукашенко М.П.)

Міжнародний конкурс «Мій рідний край»

  • Корицький Олексій (3 місце, Славич В.Я.)
  • Проценко Андрій (3 місце, Тищенко Н.М.)
  • Івін Єгор (3 місце, Тищенко Н.М.)
  • Буй Софія (2 місце, Тищенко Н.М.)
  • Хірний Денис (2 місце, Тищенко Н.М.)
  • Помазан Станіслав (3 місце, Пєткова О.В.)
  • Здоровець Тетяна (1 місце, Пєткова О.В.)
  • Коротенко Максим (, Пєткова О.В.)

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

  • Подлєсна Анастасія (3 місце, Славич В.Я.)

Юні знавці Біблії

  • Бухвак Андріан (3 місце, Мішевська Т.В.)
  • Бухвак Артур (1 місце, Мішевська Т.В.)

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України

Секція біології та екології: Беліменко Аліна (3 місце, Бежена О.М.);

Секція історії України: Петрина Світлана (3 місце, Лукашенко М.П.);

Секція української мовм та літературм: Лук’яненко Ілля (3 місце, Власова О.М.), Осипенко Дар’я (3 місце, Коваленко П.О.), Богоутдінова Тетяна (3 місце, Славич В.Я.), Мацюк Аліна (3 місце, Тищенко Н.М.), Луценко Анна (2 місце, Тищенко Н.М.), Мокієнко Дар’я (3 місце, Кузнецова Л.К.);

Секція англійської мови: Павленко Дар’я (2 місце, Гутарук Н.В.), Васильєва Катерина (3 місце, Гутарук Н.В.).