Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Студії

Назва

Керівник

День роботи

Час роботи

Кабінет

Фотоальбом

 

Скрипка

 

Єльцова

Ольга Вікторівна

 

ПН

СР

ПТ

 

14:00-20:00

14:00-20:00

13:00-19:00

 

II корпус

 

Вокал

 

Козаков

Анатолій Петрович

 

ВТ
ЧТ

 

15:00-19:30

 

II корпус

 

Вокал

 

Пічкур

Антоніна Володимирівна

 

ПН

СР

 

15:00-19:30

 

II корпус

 

“Шанс” – естрадний спів

Усенко

Галина Сергіївна

 

Олійник

Ольга Сергіївна

 

ВТ

ЧТ

ПТ

 

14:00-20:00

 

II корпус

 

Класична гітара

 

Ващук

Юрій Петрович

 

СР

ЧТ

ПТ

 

14:00-17:00

 

II корпус

 

“Січові стрільці” – бандура

 

Лисенко

Любов Володимирівна

 

ПН

СР

ПТ

 

13:00-19:00

 

I корпус,

каб. №7

 

Сопілка, саксофон

 

Пригродський

Роман Миронович

 

ПН

СР

ЧТ

 

14:00-20:00

 

II корпус

 

“Принцеса” – стиль та краса

 

Тарлинська

Світлана Сергіївна 

 

ВТ

ЧТ

 

13:00-19:30

 

II корпус

 

Археологія

 

Тощев

Андрій Генадійович

 

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

 

15:00-18:00

 

I корпус,

каб.№10

 

Театр читця “Слово”

 

Коваленко

Світлана Григорівна

 

ПН

ВТ

СР

ЧТ

 

14:00-17:00

І корпус,

каб. №7

 

 

Бальні танці

 

Салякіна

Олександра Олегівна

 

ВТ

ЧТ

 

16:00-18:30

 

I корпус, Світлиця

 

Образотворче мистецтво

 

Авілова

Віта Володимирівна

 

ПН

СР

ЧТ

 

14:00-19:30

 

II корпус

 

Шкільна газета

 

Коваленко

Павло Олександрович

 

СР

ЧТ

 

15:00-17:00

 

І корпус,     каб. інформатики №5

 

Малювання 

 

Акчуріна

Тетяна Олександрівна

 

ПН

СР

 

15:00 – 17:00

 

І корпус,  каб. №10

 

 

Плетіння гачком

Пазинич

Ірина Воллодимирівна

 

ВТ

ЧТ

14.30-1 6.00

 

ІІ корпус, кабінет №221

 

Робототехніка

Сопін

Ігор Миколайович

 ВТ

СР

ПТ

 15.00-18.00

І корпус,

каб. №8

Інформатика

Москальов

Павло Олександрович

ВТ

ЧТ

 15.00-18.00

І корпус,

каб №4

 

Гурток “Мистецтво бути красунею”(зачіска, макіяж)

 

Черноусова

Вікторія Петрівна

 

ВТ

ЧТ

 

14:00  18:00

 

ІІ корпус

 

Туризм і краєзнавство

 

Окорокова

Ірина Геннадіївна

 

ВТ

ЧТ

 

15:00 17:00

 

І корпус,

каб. №47

 

Українська

вишивка

 

Сорокіна

Світлана Олексіївна

ПН

СР

14.00-18.00

ІІ корпус,

6-В клас

Фотомистецтво

Тіханова

Ольга

Олександрівна

ПН

СР

ЧТ

14.00-20.00

 

І корпус,

каб.48

 

 

Наші досягнення у 2014-2015 році:                    

  1. Обласний конкурс пісенної творчості “Зоряниця” (вокальна студія “Шанс”) –  І місце;
  2. Обласний конкурс-виставка “Народна іграшка” (студія “Візерунок”) – ІІІ місце;
  3. Обласний конкурс “Гармонія краси” (студія краси та стилю “Принцеса”)  – звання “Міні-міс”;
  4. Обласний молодіжний фестиваль естрадного мистецтва “Зорепад-2014” (вокальна студія “Шанс”) – І місце;
  5. Обласний конкурсу малюнку “Мирний атом в долонях дитини” – ІІ, ІІІ місце;
  6. Обласний конкурс ессе “Я – європеєць” – ІІ місце.

 

Наші досягнення у 2015-2016 у році:

  1. Конкурс соціальних проектів “Моральний вчинок” – два І місця;
  2. Обласний конкурс “Чарівний світ моди” (студія краси та стилю “Принцеса”) – ІІ місце;
  3. ІХ Міжнародний благодійний фестиваль дитячої творчості “Назустріч мрії” (вокальна студія студія “Шанс”);
  4. Обласний конкурс патріотичної пісні “Спадщина” (вокальна студія “Шанс”) – три І місця;
  5. Обласний конкурс авторської дитячої і юнацької поезії та прози “Я – за єдину Україну!” (Театр читця “Слово”) – ІІ місце – Софія Андріяш  (керівник Шимянова О.Д.), Тетяна Бараніченко (керівник Чеховська Л.Й.), ІІІ місце  Мартіна Фелоненко (керівник Шимянова О.Д.), Ганна Луценко (керівник Власова О.М.), Аліна Гололобова (керівник Петрюк О.В.);
  6. Конкурс малюнку “Мирний атом в долонях дитини” – ІІІ місце (керівник Акчуріна Т.О.);
  7. Обласний огляд-виставка декоративно-прикладного мистецтва “Знай і люби свій край” – три  ІІІ місця (керівники Акчуріна Т.О., Пазинич І.В., Самойленко А.М.);
  8. Благодійний фестиваль “Назустріч мрії” для дітей соціально незахищених категорій під патронатом Юлії Тимошенко. В категорії «молодь»: вокальний гурт “Березіль” – І місце, тріо «Арніка» – ІІ місце, квартет «Рута-м’ята» – спеціальний приз від голови журі конкурсу, заслуженої артистки України Тетяни Пескарьової;
  9. Міжнародний фестиваль “Слов’янський вінець” у Болгарії (вокальна студія “Шанс”) – І місце;
  10. Обласний екофорум «Здоров`я дітей на зеленій планеті» – перемога у номінації “кращий виступ” (керівник Салякіна О.І.);
  11. Обласний історичний квест – І місце ( керівник Костюк О.В.);
  12. Обласний конкурс юних краєзнавців “Земля за порогами”  присвячена 50-річчю утворення історико-культурного заповідника на о.Хортиця, напрям “Історичне краєзнавство” – диплом (Ілля Лазунько, керівник Окорокова І.Г.);
  13. Обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді “Моя Батьківщина – Україна” – ІІ місце (Ілля Лазунько);
  14. Областний огляд художньої самодіяльності  “Таланти твої, Запорізький краю”-2015 (вокальний гурт “Березіль”) – І місце, номінація “вокал соло” – І місце (Арина Юрковець), І місце – (Аделіна Маркова).

 

Наші досягнення у 2016-2017 році

Студія туризму і краєзнавства:

  1. Обласна конференція юних краєзнавців “Земля за порогами”, напрям “Історичне краєзнавство” – диплом (Ілля Лазунько, Герман Пічко);
  2. Обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді “Моя Батьківщина – Україна” – ІІ місце ( у командному заліку);
  3. Форум екскурсоводів – почесна грамота Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації;
  4.  Обласна туристська конференція-захист звітів про туристський спортивний похід – ІІ  місце (Ілля Лазунько), ІІІ місце (Олександр Паршиков).

Гурток малювання:

  1. Обласний конкурс творчих робіт “Квітуча Україна” – І місце (Анастасія Ратеева), ІІ місце (Оксана Ляшенко), ІІІ місце (ВікторіяМоргун).

Вокальна студія “Шанс”:

  1. Обласний конкурс вокалістів “Зоряниця” – І і ІІ місця;
  2. Обласний конкурс дитячої творчості “Подаруй мені казку” – І місце;
  3. Обласний конкурс патріотичної пісні “Україна – це ми”: І місце – (Мирослава Зінченко), ІІ місце – (вокальний гурт “БЕРЕЗІЛЬ”), ІІ місце – (Денис Алтухов), ІІ місце – (дует “ВОСЬМИЙ КОЛІР”: Олена Луц та Ольга Толмачова).

Театр читця “Слово”:

  1. Всеукраїнський конкурс дитячої творчості “Зірка української сцени” (м. Львів) –  Ілля Лук’яненко, Діана Бардачова, Юхим Лобода;
  2. Міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва – диплом ІІІ ступеня (Олексій Корицький).