Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Міжнародний День миру
19 Вер 2014, П’ятниця

episodeМир у всьому світі – це головна мета і заповітне бажання, які живуть в серцях всього людства!  Привітання з Днем Миру 21 вересня звучать щорічно вже понад 30 років, починаючи з 1982 р. Заходи, що проводяться в цей день в багатьох куточках земної кулі, вносять істотний внесок в ослаблення напруженості та усунення причин конфліктів, створюють реальні умови для можливості вирішення проблем через діалог і примирення.

Так і у нашому колегіумі протягом тижня відбувався  цикл заходів, спрямованих на притягнення уваги щодо збереження миру.

Колегіанти взяли участь у «Всеукраїнській акції «Лист пораненому».  За тиждень було написано величезну кількість листів, в яких учні віддали частинки своїх сердець українськім бійцям, нашим славним героям. Частина цих  листів відправлена до Військової частини А 3309 у м.Запоріжжя; друга частина відправлена до Закарпатської області у місто Мукачеве до Військової частини А 1047; третя – до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону у місто Львів.

DSC0311617.09.14 р. Старшина колегіуму  за участю членів старшин класів провела перше засідання Політичного клубу – Конференцію «П’ять принципів миру», розглядаючи значення людини в розбудові миру з точки зору політики, релігії, мистецтва, медицини,  соціології. В результаті визначили, що таке «мир», виділили 5 принципів миру та розробили «Модель світу, в якому панує мир».

wv9LeGPcLgAЗвершилась акція благодійного збору коштів для допомоги українській армії.  Крокуючи із класу в клас, наповнювалась скринька допомоги для тих, кому, окрім чуйного, теплого слова потрібна ще й матеріальна підтримка. Важливо відзначити, що значна частина зібраних коштів вже відправлена до запорізького спецпідрозділу гепард, в якому служить кошовий отаман колегіуму 2010 та 2011 років навчання Тихоновський Богдан. Богдан бореться за суверенітет нашої держави з березня місяця у найгарячіших точках сходу України. І наш обов’язок, особливо, дивлячись на скрутне становище щодо матеріального забезпечення армії, зробити свій внесок задля збереження його життя. І ми його зробили, було куплено комплект військового спорядження, спальний мішок та інші засоби задля збереження здоров’я в холодну пору року.

Пройшла виставка виробів  «Мир у світі» та визначені переможці. Серед старших класів перше місце за кращу Експозицію «Право народів на мир» здобув 8-В клас; друге місце –  10-Б клас; третє місце  – 10-А клас.

19 вересня відбулось Урочисте коло, головним  звертанням якого до колегіантів стало:

“Якщо ти хочеш щось змінити на всій планеті – почни з себе. Допоможи тим, хто поруч, хто потребує твоєї допомоги. Для цього треба багато працювати, наполегливо йти на зустріч один одному, вірити і довіряти. І тоді, можливо, теплота твого серця, передана оточуючим, добрим сонячним промінцем відіб’ється в душі людини, якій ти допоміг. Ось тоді світ стане добрішим. І мир запанує на Землі!”

Педагог-організатор Каменєва Т.В.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь