Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Учениця “Січового колегіуму” взяла участь у створенні газети «Твій вибір #Freedom Ukraine»
14 Гру 2014, Неділя
Редакція газети "Твій вибір"

Редакція газети “Твій вибір”

15-17 листопада у рамках конкурсу есе від “Української академії Преси” учениці 11-Б класу Олександрі Чернявській пощастило увійти до числа переможців і відвідати столицю України – Київ, де їй випала нагода взяти участь у створенні газети  «Твій вибір #Freedom Ukraine».

Екскурсія Києвом

Екскурсія Києвом

Там вона відвідала медіа-тренінги, майстер класи, зустрічалася з режисером «Поводиря» Олесем Саніним, молодим режисером Ніконом Романченком та кінокритиком Сергієм Тримачем. Учасники тренінги могли відчути на собі життя справжніх журналістів – ні хвилини спокою, бурхлива зміна подій і моментальна реакція на ті, чи інші події.

Разом з усією командою Олександра взяла участь у виготовленні газети «Твій вибір #Freedom Ukraine» і поспілкувалася з досвідченими журналістами. Наприкінці тренінгу учасникам вручили призи та нагородили почесними грамотами.

Вручення дипломів

Вручення дипломів

Нагадаємо, що це вже не перший досвід співпраці наших колегіантів із “Академією української преси“. Влітку учасниками медіашколи стали учениці 11-Б класу Катерина та Олександра Жежері, а також вчитель медіакультури Павло Олександрович Коваленко. Тоді результатом стало ствоерння двох випусків газет, а також тематичних блогів.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь