Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Виставка митців Запорізького краю “Передчуття”
25 Лют 2015, Середа

Виставка митців Запорізького краю «Передчуття»25 лютого учні 8-х класів відвідали відкриття виставки митців Запорізького краю “Передчуття”.

Мистецький проект «Передчуття» ставить за мету здійснити огляд художніх висловлювань на тему українських буремних явищ останнього року у часовій перспективі. Роботи, представлені у експозиції, створювалися не лише під час Революції Гідності і дій в АТО. Деякі з них виникали за рік, а то й за два до цих подій. Цей інтуїтивний процес, що приніс свої плоди у вигляді мистецьких творів і подарував назву проекту.

Деякі роботи вже отримали всеукраїнське визнання (як портрети національних героїв виконані Михайлом Дяченком – випускником колегіуму). Якісь твори покликані провокувати глядача на суперечливі емоції, зокрема картини Віктора Лукашева «я не сепаратистка», «Титушка» та інш. Одна з картин цього художника «Вони повернуться» винесена на афішу проекту. На ній зображені традиційні персонажі українського фольклору «гуси-лебеді», які відлітаючи на зиму до теплих країв завжди знаходять дорогу назад. Таким чином символізуючи відродження і прагнення попри усі поневіряння повертатися додому, вони оповідають про Героїв, які не вмирають і тих, хто не зраджує своєї Батьківщини, які б перешкоди не стояли на їхньому шляху.

Фото з виставки 

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь