Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Результати обласного фестивалю скрайбінгу
26 Бер 2015, Четвер

scraubing_nagrowdenie_2503201525 березня у Запорізькій обласній державній адміністрації підвели підсумки обласного конкурсу «Створення презентації в режимі скрайбінг за темою «Безпечний інтернет».  Учасників фестивалю привітав заступник голови облдержадміністрації (стажування) Едуард Гугнін  та в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Віктор Захарчук.

Усього до заходу долучилися 140 учнів із більше 100шкіл. У двох номінаціях були визначені 14 переможців, які отримали смартфони KyivstarTerra.

Вітаємо Моргун Вікторію, ученицю 7 класу, яка стала переможцем фестивалю та отримала смартфон  від компанії Kyivstar, а також була нагороджена грамотою Запорізької обласної адміністрації (конкурсна робота: https://www.youtube.com/watch?v=rlkt7YqjI74).

Вітаємо Марцих Світлану Василівну вчителя Січового колегіуму, яка отримала футболку від компанії Kyivstar.

Вітаємо Аджимян Ольгу Рафаілівну, яка була членом журі фестивалю та вже багато років працює в напрямку розвитку актуальної теми Безпечного Інтернету. Ольга Рафаілівна була нагороджена подякою Запорізької обласної адміністрації, смартфоном та футболкою від компанії Kyivstar.

 Про нагородження на сайті ЗОДА – Переможці обласного фестивалю відеороликів на тему «Безпечний інтернет» відзначені нагородами

Про конкурс на порталі ЗапоВікі – Обласний фестиваль презентацій (відеороликів) в технології скрайбінг “Безпечний Інтернет”

Фотоальбом заходу – Фестиваль скрайбінгу

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь