Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Третя міжнародна науково-практична конференція «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи»
23 Кві 2015, Четвер

DSC_1302Наш колегіум завжди був попереду у питаннях впровадження медіаосвіти та медіаграмотності в Україні і ще з 2011-го року, на відміну від багатьох інших шкіл країни, колегіанти старших класів відвідують курс медіакультури.

Наш вчитель, Коваленко Павло Олександрович, активно співпрацює з Академією Української Преси у якості автора. Вже раніше були представлені посібник «Практична медіакультура: Авторські уроки» та програма «Медіакультура для 8-9 класів», які були затверджені МОН. А цього разу на Третій міжнародній науково-практичній конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи» 16-17 квітня у місті Київ, Павло Олександрович, разом із іншими співавторами представили посібник «Основи медіаграмотності. Плани-конспекти уроків. Навчально-методичний посібник для вчителя 8(9) клас».Посібник

Серед 35 уроків 11 були написані нашим вчителем. Перший тираж посібника, а саме 1000 екземплярів, були розповсюджені менш ніж за 2 місяці і наразі готується додатковий наклад.

Крім презентації безпосередньо посібника, вчитель колегіуму також виступив із доповіддю «Осучаснення образів для предмету медіакультура», в якій проаналізував результати опитування учнів, стосовно того які фільми, серіали, мультфільми, актори та музиканти є для них актуальними. Виступ Павла Олександровича викликав жваву дискусію та обговорення, в якій одні виступили за класичні приклади, а інші за поєднання класичних із сучасними.

Наприкінці заходу, якій тривав два дні, нашому педагогові вручили подяку за вагомий внесок у розвиток та впровадження медіаосвіти і медіаграмотності в навчальних закладах України.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь