Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
“МУЖНІСТЬ І ВІДВАГА КРІЗЬ ПОКОЛІННЯ”
12 Жов 2015, Понеділок

 

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ
День захисника України 2015Історія нашого народу – це війни і повстання, це сльози і перемоги, це незламність Байди і крилаті козацькі «чайки», це буйні веселощі на Січі після перемог і плач полонянок в неволі. Це ненависть і любов, вірність і зрада. Це гарячі серця Січових стрільців та Героїв Небесної Сотні, це тисячі патріотів нашої держави, які зараз знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу і незалежність України.

Сьогодні, напередодні величного свята Святої Покрови, особливо величного для нашої славетної козацької землі, “Січовий колегіум” вшанував всіх Захисників України, їх героїзм та мужність на шляху  збереження територіальної цілісності України. Сьогодні ми говорили про всіх громадян, які своєю діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, освітній й інформаційний захист нашої держави.

На відзначенні Дня Захисника України, який мав назву “Мужність і відвага крізь покоління” були шановані гості: начальник Відділу позашкільної освіти, інтернатних закладів і соціального захисту населення Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Шпірний Ігор Миколайович, голова волонтерського штабу “Наша перемога” Волкова Олена Іванівна та бійці військового батальйону 30-29.

Під час заходу вихованці студії Театр слова читали патріотичні вірші, учасники вокальної студії “Шанс” співали пісні, присвячені воїнам-захисникам. Бійцям АТО були передані 100 пиріжків, фрукти, прапори, дитячі стінгазети та малюнки, зроблені власноруч обереги.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь