Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ГІДНОСТІ – вперше в Україні!!!
21 Жов 2015, Середа

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ГІДНОСТІ

Сьогодні “Січовий колегіум” долучився до Всесвітнього дня гідності – це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проект, мета якого – спонукати молодь керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.

Ця унікальна ініціатива була запропонована у 2006 році членами спільноти Молодих глобальних лідерів Всесвітнього економічного форуму : спадковим принцем Хоконом (Норвегія), професором Пекка Хіманеном (Фінляндія) і засновником неурядової організації «Оперейшн Хоуп» Джоном Хоуп Брайентом (США). День гідності відбувається у жовтні кожного третього тижня, починаючи з 2008 року. У 2014 році Всесвітній день гідності проводився одночасно у понад 60-ти країнах світу та зібрав 350 000 молодих учасників. Цьогоріч, 21 жовтня 2015 року, Україна вперше долучається до цього глобального руху .

Гідність – це багатогранна категорія, а що лежить в основі цієї категорії? Яке значення гідність займає у вашому житті та житті ваших друзів? – на ці питання ми запропонували сьогодні відповісти учням. В результаті, проведеного виховного заходу, діти мали навчитися висловлювати свої думки про те, яку роль відіграє гідність в їхньому житті, зрозуміти, як, поважаючи інших людей, можна здобути повагу до себе і визначити, що кожен з них може зробити для підвищення почуття власної гідності й поваги до інших людей.

В рамках проведення Дня гідності діти підготували історії з власного досвіду, які розповідають про ситуацію, що розкриває поняття гідність. Впродовж дня працювала “жива газета”, де треба було написати тези, як вони розуміють, що таке гідність. Також, діти мали поміркувати над питанням: “Що я можу зробити, щоб підняти почуття гідності іншої людини?” та вкладали свої думки, висловлені на папері, в Скриньку порад. На останок були запропоновані вислови відомих людей про поведінку людини і діти повинні були їх проаналізувати.

 

 

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь