Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
На семінарі “Скажи: “Ні!” дезінформації” вчителі колегіуму навчились “фільтрувати” інформацію
20 Січ 2016, Середа
Скажи: "Ні!" дезінформації!

Скажи: “Ні!” дезінформації!

15 січня 2016 року на базі КЗ “ЗСШ-і “Січовий колегіум” ЗОР відбувся семінар “Скажи: “Ні!” дезінформації!”, який провів вчитель медіакультури нашого колегіуму Павло Олександрович Коваленко.

Сам Павло Олександрович накрикінці листопада минулого року отримав звання медіатренера у рамках цього проекту, який було організовано Академією української преси, компанією “Irex“, ресурсом “StopFake” та DFATD Canada. Головною умовою отриання тренерської ліцензії було проведення майстер-класу або семінару для не менш ніж 30 людей. Саме тому вибар впав на вчителів нашого закладу.

11733625_459205947601798_1310392559_oПід час тренінгу, разом із вчителями, тренер роздивився відмінность між поняттями “інформування” і “пропаганда”, довівши, що друге переважає у нашому житті, але не обов’язково “пропагада” – це погано. Поговорили також про особливості журналістської роботи, про те, кому належать провідні українські ЗМІ і чи можуть вони бути незалежними. Активну увагу приділили розкриттям так званих фейків, тобто сфабрикованих записів на фото, відео, соц. мережах і навіть книжках.

Вчителі активно брали участь у запропонованих завданнях, обговорювали побачене і почуте і, навіть не дивлячись на те, що тренінг був доволі довгий, із цікавістю дослухали до кінця. Так що тепер наші педагоги є асами у “фільтруванні” інформаційного бруду.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь