Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
(Не)конференція міні-EdCamp Запоріжжя
13 Бер 2016, Неділя

Эмблема

DSC_8811У 2015 році у м.Харків була проведена Перша національна (не)конференція EdCamp Ukraine (http://www.edcamp.org.ua), на якій сотні освітян ознайомились із новим форматом «EdCamp». В рамках проведення цієї (не)конференції було оголошено про конкурс міні-грантів на проведення такого заходу. Переможцями стали 11 навчальних закладів, в тому числі й Запорізький Січовий колегіум.

Детальніше про формат «EdCamp».

12 березня 2016 року в Запорізькому Січовому колегіумі пройшла (не)конференція міні-EdCamp: «Тріада: батьки, дитина, школа. Формуємо простір обміну досвідом» за підтримки відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні. Координаторкою міні-EdCamp Запоріжжя виступила старший викладач Кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті та вчителька інформатики Січового колегіуму Сокол Ірина. 

Головними експертами та експертками стали вчителі та учні Січового колегіуму, а головними учасниками та учасницями – батьки.
Було проведено 14 експертних секцій різної тематики: реальні загрози віртуального світу (експертки: Сокол Ірина, Сопіна Олена); як створюються фейкові новини? (експерт: Коваленко Павло); танок – це життя… (експерт: Салякін Сергій); ниткова іграшка-сувенір (експертка: Пазинич Ірина) та інші.DSC_9211

Детальніше про паралель експертів та експерток.

А також 10 учасників та учасниць вирішили спробувати себе у ролі спікерів та провели цікаві локації у другій паралелі: пісочна анімація, гаджети- ненудне джерело знань, сучасні технології  на уроках та інші.

Детальніше про паралель учасників та учасниць.

Шановні учасники та учасниці, якщо ви маєте гарні фотографії та бажаєте поділитися ними на згадку про міні-EdCamp Запоріжжя, то ви можете  розмістити фотографії у загальному фотоальбомі – Фотоальбом

Увага! Портретні фотографії не будуть розміщуватись у загальному альбомі, для їх отримання необхідно звернутись до фотографа:

DSC_9423

Адміністрація Січового колегіуму висловлює подяку всім учасникам та учасницям!!!

Фотограф: Ольга Тіханова

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь