Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Оголошено результати обласного творчого фестивалю “Зробимо урок цікавішим”
18 Тра 2016, Середа

111127

Обласний творчий фестиваль «Зробимо урок цікавішим» організовано Департаментом науки і освіти Запорізької обласної державної адміністрації, кафедрою богослов’я Класичного приватного університету і Методичним центром Запорізької єпархії УПЦ.

Предметом фестивалю є ребуси слів, що відносяться до теми православної культури і кросворди з теми «Святі Православної Церкви».

До участі у фестивалю запрошувалися учні загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів, вихованці недільних шкіл, студенти кафедри богослов’я Класичного приватного університету, вчителі загальноосвітніх і недільних шкіл та усі зацікавлені особи.

У фестивалі прийняло участь 123 учасника.  За рішенням журі результати фестивалю у номінації «Ребуси»  2 місце посів  Лук’яненко Ілля, учень 9-В класу колегіуму.  

Роботи учасників обласного творчого фестивалю «зробимо урок цікавішим» було розміщено в соціальній мережі «Вконтакті» для народного голосування та за результатами народного голосування переможцями також  призначено наших колегіантів   Лук’яненко Ілля, учень 9-В класу колегіуму (номінація «Ребуси», вікова категорія – 13-17 років) та  Данілова Юлія, учениця 10-А класу  (номінація «Кросворди», вікова категорія – 13-17 років). Переможці будуть нагороджені грамотами і подарунками.

Кращі роботи увійдуть в методичну збірку для вчителів предметів духовно-морального спрямування.

  Докладніше про фестиваль  

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь