Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Звернення лідерів учнівського самоврядування «Козацька Рада» Запорізького Січового колегіуму до випускників навчальних закладів Запорізької області
24 Тра 2016, Вівторок

1464075141_golovne-foto-zvernennya

Шановні випускники шкіл Запорізької області! 
Друзі та однодумці!
Свобода та національна незалежність – безцінні для кожної країни речі. Для Української держави сьогодні це – не прості слова, а поняття, що знаходять потужний відгук у кожному серці.
Ми маємо сподівання та велику надію, що саме наше покоління та наші гарячі серця стануть рушійною силою розвитку української держави.
Ми, лідери, Січового колегіуму, знаємо, яку надзвичайно велику волонтерську та благочинну діяльність здійснюють усі навчальні заклади Запорізької області на чолі з – Департаментом освіти і науки облдержадміністрації.
І усі ми розуміємо, що наразі допомога воїнам АТО – першочергова турбота всіх небайдужих.
Тому знаємо, що всі ви підтримаєте нашу ініціативу щодо проведення у цьому навчальному році ще однієї акції «Випускники шкіл – бійцям, постраждалим в АТО», спрямованої на допомогу у придбанні ліків для солдат, які знаходяться в лікарнях області після поранень, отриманих під час військових дій у зоні Антитерористичної операції.
Незабаром для наших випускників радісна подія – Свято Останнього дзвоника та випускний вечір. Але ми не можемо, та й, мабуть, не маємо морального права святкувати в такий важкий для країни час пишно та гучно.
Тому ми звертаємося до Вас із проханням підтримати нашу ініціативу щодо того, щоби оголосити на 26-30 травня 2016 року Обласну благодійну акцію «Випускники шкіл – бійцям, постраждалим в АТО», в ході якої випускники та їхні батьки зекономлять кошти на проведенні випускних вечорів (наприклад, на дорогому одязі, фейєрверках, транспорті, розвагах тощо), а виручені кошти передадуть на лікування поранених бійців АТО.
Ми впевнені, що ця пропозиція знайде позитивні відгуки серед лідерів молоді та буде всебічно підтримана. Адже в єдності – наша сила!
З повагою,
лідери учнівського самоврядування
«Козацька Рада» Запорізького Січового колегіуму

Шановно Тетяно Ярославівно!
Ми, вихованці Запорізького Січового колегіуму, як і всі українці, чітко усвідомлюємо та болісно переживаємо події, які сьогодні відбуваються на Сході країни. Нам не байдужа доля воїнів, які виконують свій громадянській обов’язок в зоні АТО, захищаючи нас і даючи нам змогу жити вільним, спокійним життям. Для нас ці хлопці-солдати є героями, і це не просто красиві слова. Адже все більше і більше серед нас тих, чий батько, брат або просто близька людина знаходяться на війні.
Ми дуже прагнемо здійснювати все, що в наших силах, для того, аби допомогти воїнам повернутися живими і з перемогою. Тому вже 2 роки поспіль ми тісно співпрацюємо з волонтерами ГО «Наша перемога» та іншими щоп’ятниці, передаючи все необхідне на фронт, та долучаємось до всіх акцій, які спрямовані на допомогу нашим бійцям.
Але ми також маємо бажання зробити свій внесок у підтримку і тих бійців, які знаходяться на лікуванні після поранень. З цією метою ми вирішили виступити із пропозицією для всіх міських та районних осередків учнівського самоврядування Запорізької області.
Незабаром для наших випускників радісна подія – свято Останнього дзвоника та випускний вечір. Але ми не можемо, та й, мабуть, не маємо морального права святкувати в такий важкий для країни час пишно та гучно.
Тому ми звертаємося до Вас із проханням підтримати нашу пропозицію щодо того, щоби оголосити на 26-30 травня 2016 року акцію «Випускники шкіл – бійцям, постраждалим в АТО», в ході якої випускники та їхні батьки зекономлять кошти на проведенні випускних вечорів (наприклад, на дорогому одязі, фейєрверках, транспорті, розвагах тощо), а виручені кошти передадуть на лікування поранених бійців АТО.
Ми впевнені, що ця пропозиція знайде позитивні відгуки серед лідерів молоді та буде всебічно підтримана.
Будемо дуже вдячні Вам, Тетяно Ярославівно, за дозвіл та сприяння проведенню цієї справи.
Зі свого боку вважаємо справою честі докласти максимум зусиль для реалізації акції, а також активно продовжувати волонтерську та благодійну діяльність і надалі.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь