Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Дитячий оздоровчий центр “Чайка”
3 Сер 2016, Середа

7LUFZTwwbJEЗ 16 по 30 червня наші колегіанти перебували у дитячому оздоровчому центрі “Чайка” в м.Одеса. За цей період учні не лише відпочивали на березі моря та насолоджувались ласкавим сонечком, теплим морем та іграми на пляжі, а й відвідували різноманітні визначні місця цього чудового міста, такі як археологічний музей, театр опери і балету, музей цікавої науки, місцевий стаціонарний зоопарк, туристичне містечко. Діти відвідали оглядову екскурсію по місту, побули у квеструмі, в боулінгу, на лазерних боях. Крім того кожного вечора були різноманітні заходи, і, мабуть, найголовнішою родзинкою є те, що це був мовний табір, де кожного дня проводились ігрові заняття англійською мовою.

libCF5Z9A94“Коли ти одного разу відвідаєш табір «Чайка», в тебе назавжди залишаться яскраві емоції. Мені барвисті враження принесло: заняття англійською мовою – це був не просто урок, а неймовірна гра. Чудесна екскурсія Одесою дала змогу якнайбільше пізнати колорит місцевості. Але родзинкою нашого перебування в «Чайці» став поетичний вечір і квест на англійській мові. На поетичному вечорі всі відкрилися зовсім з іншої сторони. В мене була ейфорія після цього заходу. Квест допоміг дізнатися багато нового, показати свою кмітливість та фантазію. За ці соковиті емоції я дуже вдячна: Сопіній Олені Миколаївні, Гутарук Наталі Володимирівні і Мішевській Тетяні Володимирівні.” – ділиться своїми враженнями наша колегіантка, учениця 8 класу, Реймер Вероніка.

Mi0XqlO6Lh0Ми сподіваємось діти набрались позитивних емоцій, неперевершених вражень, нових знань та умінь і просто гарно відпочили!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь