Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Серпневий педагогічний марафон майстер-класів
23 Сер 2016, Вівторок

DSC_0037З метою ознайомлення педагогів з сучасними освітніми та інформаційно-комунікаційними технологіями, поширення інноваційного досвіду роботи, розвитку педагогічної майстерності вчителів Запорізької області та підготовки до нового навчального року 22 серпня на базі ЗОІППО пройшли майстер-класи від вчителів області. 

Приємно, що спікерами двох майстер-класів виступили вчительки Січового колегіуму. Протягом години учасники майстер-класу “ІКТ на уроках англійської мови” (спікери: вчителька інформатики Сокол І.М. та вчителька англійської мови Сопіна О.М.) дізнавались про нові форми роботи з учнями: застосування QR-кодів, проведення цікавої вікторини за допомогою сервісу Plickers, використання можливостей мобільного телефону та ін. Всі 34 учасника поринули у світ пошукових, творчих завдань, інформаційно-комунікаційних технологій та… у світ англійської мови, бо майстер-клас проводився англійською мовою.

DSC_0039На майстер-класі “Використання сервісу Classroom у викладанні математики” (спікер: вчителька математики Нагорнова Т.Ю.) учасники отримали інформацію про Google Apps for Education, розглянули можливості Google Classroom, познайомились з процесом створення власного курсу та відчули себе у ролі учнів, виконавши декілька підготовлених завдань. Крім цього, учасники відчули поняття “зворотній зв’язок”, отримавши виставлені тренером оцінки та коментарі до виконаних вправ. Така робота дозволила учасникам більш детально розглянути всі можливості Google Classroom.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь