Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Львів вітає переможців!
24 Вер 2016, Субота

Львів вітає переможців!DSCN4060

Не по-осінньому теплого дня 16 вересня 2016 року у великій сесійній залі Львівської міської ратуші відбулося нагородження переможців Міжнародного конкурсу «Мій рідний край». Наукові дослідження конкурсантів увійдуть в історію як новітні літописні сторінки історії, мови та культури України.

Міжнародний конкурс «Мій рідний край» вже 19 років об’єднує молодь України і зарубіжжя спільною метою: досліджувати і науково обґрунтовувати, аналізувати та порівнювати події і факти історії, повертати з небуття імена видатних особистостей, відроджувати генеалогію роду свого, історичну справедливість.

DSCN4047    Більшість конкурсних робіт – це глибоке дослідження на основі архівних матеріалів, спогадів, документів сьогодення. У своїх наукових дослідженнях, творчих та пошукових роботах конкурсанти розкривають глибоку духовну таїну незнищенності нації від Трипілля до сьогодення.
У 2016році учні колегіуму уже традиційно взяли участь у конкурсі «Мій рідний край» та знову здобули перемоги. Третє місце у номінації «Історія мого краю» посіла учениця 8 – В класу Здоровець Тетяна, (науковий керівник: Пєткова Ольга Василівна, вчитель української мови та літератури) У номінації «Історія мого роду» Перше місце посіли учні шостих класів: Варварін Данило та Ковтун Вікторія, Друге місце – Ільющенкова Вероніка, Циганок Марія, Мурсюкаєва Ксенія, Бондаренко Дар’я, Третє місце – Акчуріна Олена, Томко Єлизавета. Дипломи заохочення одержали учні: Давиденко Ксенія, Згоняйко Єва, Пугач Річард (керівник: Шимянова Олена Дмитрівна, вчитель української мови та літератури).

DSCN4053
Говорить Здоровець Тетяна: «Коли підїжджали до ратуші, звернула увагу на слова Андрея Шептицького, написані прямо на стіні однієї з львівських будівель: “Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Тоді подумала : «Справді, тільки копіткою працею доведемо собі і всьому світові, що ми гідні звання українці!»

DSCN4044     Справжнім святом для конкурсантів стала екскурсія до Меморіальних будинків І.Франка та М.Грушевського. Ми завжди пам’ятатимемо слова останнього: «Завдяки історичній пам’яті людина стає особистістю, народ – нацією, країна – державою!», а також не забудемо заповіту І.Франка : «Мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіціальних кордонів…»

Усі роботи конкурсантів об’єднані любов’ю до рідного краю, вони є часткою зусиль народу України зробити націю кращою, виражають розуміння сутності національної ідеї та процесу державотворення.

DSCN4075DSCN4093DSCN4079

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь