Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Золото Львова в «Січовому колегіумі»!
13 Жов 2016, Четвер

11 жовтня учасники вокального ансамблю «Березіль» та студії «Театр Слова» повернулися з Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірка української сцени 2016», що відбувся у Львові.

Честь школи відстоювало 11 колегіантів та їх творчі наставники – Галина Усенко і Світлана Коваленко. «Театр Слова» представляли Ілля Лук’яненко, Олексій Корицький, Діана Бардачова та Вероніка Реймер.  Серед вокалістів були Владислава Гончаренко, Ольга Агапова, Денис Алтухов, Олена Луц, Анастасія Жук, Ольга Толмачова та Мирослава Зінченко.

«Рішення про участь у фестивалі було прийнято спонтанно, проте на якість виступу це жодним чином не вплинуло, адже ми репетирували і в потязі, і в готелі, і в самому Палаці культури імені Гната Хоткевича, де відбувався конкурс», – зазначила Світлана Григорівна.

Упродовж двох днів йшла напружена боротьба за першість, а отже і потрапляння до гала-концерту. Конкурсанти у номінації художнє читання декламували поезії Івана Драча, Ліни Костенко, Івана Франка, Дмитра Павличка та Василя Симоненка, а вокальний ансамбль «Березіль» виконав музичні композиції «Мрії збуваються» та «Дивосвіт». Високу майстерність виконавців, втілення режисерського задуму та оригінальність виступів відзначив голова оргкомітету конкурсу, заслужений артист України Ігор Нетлюх.

Серед 2000 конкурсантів наші школярі посіли:

 І місце у номінації «Художнє читання» – Ілля Лук’яненко та Олексій Корицький;

ІІ місце у номінації «Художнє читання» – Діана Бардачова та Вероніка Реймер;

І місце у номінації «Вокальне мистецтво» – ансамбль «Березіль»;

ІІ місце у номінації «Вокал» (соло) – Денис Алтухов та Олена Луц.

Окрім пам’ятних призів учасники отримали сертифікат на участь у майбутніх міжнародних фестивалях та всеукраїнських конкурсах. А лауреати першої премії за виконання поезії Богдана Гуменюка «Заповіт» Ілля Лук’яненко та Олексій Корицький, мали честь виступити під час гала-концерту фестивалю «Зірка української сцени 2016».

Не залишилися без нагород і викладачі – їм було вручено почесні дипломи за вагомий внесок у розвиток дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України!

Свої здобутки юні таланти присвячують 25-річчю «Січового колегіуму», адже без підтримки директора Валентини Єршової та батьківського комітету школи, учні не мали б змоги подорожувати та розкривати свої таланти.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших творчих злетів!dscn9791dscn9741

dscn9738dscn9746 dscn9751 dscn9754

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь