Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Дня захисника України в колегіумі
13 Жов 2016, Четвер

13 жовтня у школі було проведено Козацьке коло з нагоди Дня захисника України. Відповідно до Указу Президента України свято відзначається щорічно 14 жовтня

Крім цієї урочистої нагоди, 14 жовтня здавна відоме як День Поклоніння Пресвятій Богородиці Покрові, яка вважалася покровителькою запорозьких козаків. Колегіанти, як достойні нащадки та продовжувачі славних традицій Січі, відзначили день, який асоціюється з поняттями військової честі, звитяги, мужності, захисту кордонів рідної землі та побратимства.

Ведучими Козацького кола виступили кошовий Ілля Лук’яненко, заступниця берегині Аліна Мацюк та осавул Олександр Мокієно. Вони розповіли про процеси осучаснення воєнно-ідеологічної підготовки особового складу ЗСУ в умовах протидії збройній та інформаційній агресії в напрямі формування ідей вірності українському народу, посилення ідеологічної складової патріотичного виховання  та почуття особистої відповідальності за захист Вітчизни.

Також, з вітальним словом виступила заступниця директора з виховної роботи Віта Михайлова. Вона зазначила важливість цього свята для формування патріотичних громадян України і розповіла, що учні та педагогічний колектив школи, з допомогою друзів-волонтерів Марії Хабрової та Олени Волкової, надіслали смаколики для військових, які зараз захищають кордони нашої країни.

Зі святом, з Днем Захисника України! З Днем Українського козацтва!

І нехай Свята Покрова оберігає всіх нас!

img_727314291794_1164187543648564_8161819698134738766_n

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь