Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Фестиваль дебатних клубів
15 Жов 2016, Субота

15 жовтня 2016 року, у м.Дніпро відбувся Фестиваль дебатних клубів. Презентації дебатних команд, знайомство з новими форматами шкільних дебатів, нові обличчя та обмін досвідом – це тільки частина того, чим був насичений цей вихідний день. Учасники з Харкова, Запоріжжя, Дніпра, Підгороднього та Лозової активно обговорювали плани на майбутнє.

Традиційно на таких святах відбуваються майстерні для дебатерів за різними віковими групами – для учнів 6-9 класів та 9-11, а також для тренерів та суддів.

Сьогодні школярі знайомилися з форматом Карла Поппера з використанням полісі кейсу. Такий формат дозволить дебатерам на майбутньому турнірі, який відбудеться 5 листопада 2016 року у Дніпрі, представити та захистити проект на суспільно важливу тему місцевої громади. Також учасники проекту «Молодь дебатує» м.Дніпра презентували німецький формат дебатів, в якому бере участь і «Січовий колегіум». На сцені актового залу відбулася показова гра на тему “Чи потрібно в Україні легалізувати легкі наркотики?”.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь