Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Учні колегіуму відвідали Перший Всеукраїнський зліт «Соколу»
17 Жов 2016, Понеділок

14494758_1191200094289718_1610091967092008929_n10-14 жовтня відбувся Перший Всеукраїнський зліт «Соколу» у м. Летичів Хмельницької області, на який приїхали 210 учнів та вчителів – представників різних регіонів та областей України, в тому числі і дружина колегіуму у складі: Аладдіна Аль-Мджаркеша, Нурдіна Аль-Мджаркеша, Поліни Геращенко та Дзвонислави Кучерук на чолі з вчителем історії Олександром Стовбінським.

«Гартуючи власний дух та тіло, ми піднімали важливі суспільні теми, дискутували, вивчали філософію націоналізму. Це був надзвичайно важливий та необхідний захід, адже нинішня ситуація в нашій державі потребує міцної та твердої позиції своїх громадян. Те, що саме наше покоління має змінювати та створювати нову,  сильну Україну має твердо закріпитися у нашій свідомості, адже ми не лише громадськість цієї держави, а й її надія та майбутнє. Як голова Булави новоствореної Всеукраїнської асоціації лідерів учнівського самоврядування «Сокіл», я несу відповідальність за цей процес. Разом із десятками лідерів з усієї України ми працюємо над вдосконаленням образу справжнього українця, зміцнюємо позицію любові та вірності своїй країні», – розповіла Поліна Геращенко, учениця 11-А класу.

Крім навчання та самовдосконалення, учні мали змогу продемонструвати  свої таланти. Дует Аладдіна та Нурдіна Аль-Мджаркешів посів ІІ місце на Першому Всеукраїнському фестивалі «Соколині зорі» у номінації «Вокал», а Поліна Геращенко стала Віце-міс у конкурсі «Перлина Поділля», що відбувався у м. Хмельницькому.

img_20161014_170822

 

 

 

 

 

 

 

img_20161014_172248

«Надзвичайно цікавим було саме гартування: подільський руханковий вишкіл біля озера Святого Онуфрія щоранку, розгортання куренів в туристичних мандрівках, святкова Сокільська Ватра та будування Сокільської Вежі. Ми були в захваті,адже опрацювання установчих документів та Статуту Асоціації, Меморандуму дій, Клятви, Відозви, Декларації вільного народу, дали нам змогу вкласти частину себе у створення чогось більшого, єдиного! Крім того, нам пощастило потрапити до Головчинецького монастиря у свято Покрови та відвідати Академію прикордонних військ України, отримавши змогу особисто поспілкуватися з офіцерами. Також ми відвідали чарівне містечко Летичів: пам’ятник Кармелюку, санктуарій Діви Марії, органний зал і мали змогу доторкнутися до історії, мандруючи до Меджибізької фортеці», – поділилися враженнями учні.

На урочистій прощальній Сокільській Ватрі учасники прийняли Клятву Сокола, ставши частиною однієї великої сім’ї. Команда школи сподівається, що згодом все більше колегіантів та вчителів приєднаються до «Соколу»!

img_20161011_180300

img_20161011_141114

 

 

 

 

 

 

 

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь