Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Книжкова толока
25 Жов 2016, Вівторок

21-23 жовтня 2016 року в «Козак-Палаці» відбувся Другий міжнародний фестиваль «Запорізька книжкова толока».

Триденна програм1ма складалась з книжкового ярмарку та літературного фестивалю, що тривав щодня з 10 до 19 години.
У Запоріжжі представили свої книги більше 60 видавництв з усієї України. Близько півтори сотні митців презентували свою творчість.
Відбулися літературні читання та зустрічі з авторами Галиною Вдовиченко, Галиною Пагутяк, Євгеном Положієм, Тарасом Лютим, Оленою Степовою, Іваном Семесюком, Василісою Трофимович, Олексієм Чупою та ін3шими.

Заходи Толоки вийшли за межі «Козак Палацу»: проходили на шести локаціях та окремих просторах «Книголісся» та «Візії Книжки» виставкового центру, а також у приміщеннях Запорізької міської ради, Запорізького національного університету, обласної бібліотеки та обласного художнього музею. В цілому в межах фестивалю відбулося близько 270 подій. Загалом же відвідувачами заходів фестивалю, які проходили по всьому місту, стали більше 9700 городян та гостів нашого міста.

6yitpxqipiu
Одна з центральних локацій Толоки — сімейний простір «Книголісся». Це унікальний простір для дітей, де можна створити чарівну паличку чи намалювати справжній шедевр. Це творчі уроки, які допомагають освоїти глину, пісок, фарби, папір.
Тут дітей і батьків чекали зустрічі з письменниками, ілюстраторами та видавцями, презентації книг, читання, літературно-музичні перфоманси, театральні імпровізації, ігри, конкурси, призи, подарунки, казкова атмосфера і дружнє спілкування.Сере4д гостей були Сашко Лірник, Олександр Виженко та інші казкарі.
Але найбільше враження справив книжковий ярмарок.
Це було справді щось неймовірне! Безліч книг, нових, яскравих! Ти відчуваєш їх запах, дух, що несе в собі дотик автора, його переживання і емоції. Занурюєшся на величезну глибину і поринаєш у світ нового і непізнанного. Незабутнє враження!

 

На Толоці нам вдалось придбати кілька книжок з автографами автора, які поповнили бібліотечний фонд нашого колегіуму.

З новими книгами ви можете ознайомитись в нашій бібліотеці.

Тож приходьте,

чекаємо на вас!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь