Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
ІІ Всеукраїнський фестиваль скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету»
19 Лис 2016, Субота

800px-1024px-skraubing_zapowikiПротягом травня-листопада відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету». Організатором фестивалю є Приватне акціонерне товариство «Київстар»,співорганізатором є Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА.

В цьому році було надіслано 139 скрайбінг-роликів: 22 в номінації “Мальований скрайбінг”, 97 в номінації “Онлайн скрайбінг” та 20 в номінації “Аплікаційний скрайбінг”. Географія учасників дуже широка – 23 області. Найбільша кількість роликів надійшла з Дніпропетровської (32 ролики), Запорізької (27 роликів), Черкаської (20 роликів) областей.

Всі ролики перевірялись 4 членами журі з Запорізької та Дніпропетровської областей та оцінювались за 13 критеріями. Додатково всі ролики оцінювались представниками “Київстар”.

Вітаємо Сафронюка Олексія, який став переможцем у номінації “Онлайн скрайбінг” (конкурсна робота – Моя 3G сім’я) та Іщенко Аліну, на яку чекає додатковий подарунок від Київстар. (конкурсна робота – Моя 3-G сім’я).

Увага! Найближчим часом розпочнеться онлайн голосування серед переможців, наразі готується відповідна платформа. Підтримаємо роботу Олексія, адже в разі перемоги наша школа отримає додатковий подарунок від компанії Київстар. Залучайте до голосування друзів, знайомих, однокласників!!!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь