Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Завершення Тижня Гідності та свободи
25 Лис 2016, П’ятниця

img_732425 листопада, підведено підсумки Тижня Гідності та Свободи, присвяченого подіям двох Революцій –  2004 та 2013 років, подіям дуже важливим для нашої країни.

Часто перед молоддю постають питання: “А що я можу зробити для захисту своїх прав та інтересів, для того, щоб зробити Україну сильною? Як висловити свою громадянську позицію?”  Протягом цього тижня у колегіантів була змога довести собі, що ми  – не сіра маса, ми – гідне покоління Української Держави, а у майбутньому – її активні будівники. Що ми розуміємо сенс таких важливих подій, як Революція Гідності, пам’ятаємо подвиг тих хлопців та дівчат, подвиг, ціною в життя.

У вівторок. 22 листопада,  у Світлиці школи відбувся флешмоб «Спогади про Майдан».  Всі класні кімнати були оздоблені прапорами України та країн ЄС. У четвер, 24 листопада, було отримано результати виконаних завдань: цікаву інфографіку про причини та наслідки Майдану, плакати та інформаційні бюлетені.

img_7355

Тиждень завершився збором макулатури з метою передачі вилучених коштів на потреби АТО. Колегіанти зібрали 250 кг.

Дякуємо всім за активність та щирість!

img_7341

img_7361

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь