Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Перший день зими став надзвичайно важливим для колегіантів
2 Гру 2016, П’ятниця

461434c47f5b9315d711f0f80b6b7d6eВчора, 1 грудня, у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Горького відбувся творчий вечір «Поетами народжуються», присвячений пам`яті нашої землячки, поетеси та журналістки Марини Брацило. Все своє життя вона направила у творчу діяльність: працювала у газетах, зокрема «Вона» та «Пані», працювала коректором у ЗМІ та редактором у видавництвах «Факт» та «Смолоскип» і, звичайно, видавала власні збірки поезій та писала пісні, які виконувала під гітару.

Вона була надзвичайно веселою та доброю людиною, переможицею багатьох літературних та пісенних обласних і Всеукраїнських конкурсів та фестивалів, авторкою численних публікацій в періодичних виданнях, входила до журі Всеукраїнського конкурсу живої поезії «Молоде вино». У 1999 р. ім`я Марини було включено Американським Біографічним Інститутом до номінації «Жінка року» та до Міжнародного словника видатних особистостей

z0a-47scvvyЦю подію просто не міг обійти стороною і «Театр Слова». На заході прозвучали поезії Марини Брацило у виконанні учнів колегіуму: Вероніки Реймер, Мілани Павловської та Юхима Лободи.

Сама виставка була наповнена великою кількістю книжок, журналів, малюнків та композицій у вишивці, присвячених надзвичайно талановитій запоріжанці.

 

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь