Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Вітаємо наших вчителів!
8 Гру 2016, Четвер


7 грудня
2016 р. відбувся третій очний етап обласного он-лайн фестивалю «Педагог року школи-інтернату Запорізької області», в якому взяли участь 53 педагогічних працівника з 17 шкіл-інтернатів області.

Учасниками конкурсу стали і десять вчителів Січового колегіуму: Віта Михайлова, Інна Моргун, Ірина Севастьянова, Ольга Салякіна, Юлія Осьмякова, Світлана Марцих, Тетяна Нагорнова, Наталя Гутарук, Ольга Пєткова, Тетяна Каменєва.

До числа переможців увійшли вчителі Січового колегіуму: вчителька англійської мови Наталя Гутарук з роботою «Мотивацiйний цикл у навчаннi англiйської мови та чинники їх ефективної реалiзацiї», вчителька української мови Ольга Пєткова з темою  «Організація пошуково-дослідницької роботи “Роде наш красний, роде наш прекрасний” та  “Звідки ця назва” в 5-6 класах з використанням ІКТ» та  педагог-організатор Тетяна Каменєва, яка виступила з роботою «Формування лідера – проактивного суб’єкта громадянського суспільства. Відповідь на виклики Ери ІКТ».

Учасники фестивалю отримали сертифікати, а переможців нагороджено грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за високий рівень представлених робіт.

Вітаємо наших вчителів та бажаємо їм подальших перемог!

Фотографії з цього заходу
Про підсумки проведення обласного он-лайн фестивалю «Педагог року школи-інтернату Запорізької області»

 

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь